شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

بادامچیان: سازمان‌هايي كه محلي از اعراب نداشتند

ایلنا

بادامچيان: بازگشت دروغين به ولايت فقيه از اهداف سران استكبار است


 


شايعه‌پراكني، دروغ‌سازي، شكست شخصيت‌ها و مديران نظام و ايجاد هجمه‌هاي رسانه‌اي به وسيله سايت‌ها از اهداف اصلي سران فتنه و نفاق است/ جهت‌ مقابله با نفاق و شرك وحدت بين امت و امام جامعه الزامي است.ايلنا: قائم‌ مقام حزب موتلفه اسلامي گفت : 89 سال تغيير دادن بن‌مايه نفاق توسط سران استكباربا به ميان كشيدن بحث‌هاي ليبرالي مانند حقوق بشر،دمكراسي است. اين مجموعه امسال چند هدف را مدنظر دارد؛ اول بازگشت به ولايت فقيه و نشان دادن دروغين خود در زير پرچم ولايت، دوم قانونمند شدن و التزام پيدا كردن دروغين به قانون اساسي، سوم ايجاد بحران‌هاي اجتماعي مانند پديده بدحجابي و بي‌حجابي و چهارم به ميدان آمدن در انتخابات شوراها .
به گزارش ايلنا، اسدالله بادامچيان در گردهمايي هفتگي جامعه انجمن‌هاي اسلامي اصناف و بازار با تبريك سال نو و اظهار خشنودي از تداوم برگزاري جلسات اين تشكل به سخني از دكتر بهشتي در مورد مطرح كردن مسائل خاص در مساجد اشاره و اظهار داشت: سال گذشته سال سختي براي انقلاب و كشورمان بود، يكي از فرازهاي خاص انقلاب اسلامي ايران، پديده توحيدي بودن آن است، امام(ره) هيچ‌گاه براي جهانگشايي و مسايل مادي قيام نكرد، قيام امام(ره)براي خدا بود و كساني كه با ايشان كار كردند، براي رضايت خدا كار كردند و يك نظام ولايي را پديد آوردند.
وي خاطرنشان‌كرد: اين نظام داراي دو وجه كلي است؛ اول اين‌كه از عنايات خدا و انبياء و اوليا و ائمه اطهار و ازامدادهاي غيبي هميشه حق عليه باطل پيروز است و دومين مساله‌اي كه ما با آن مواجه هستيم بحث كفر، شرك و ازهمه مهم‌تر نفاق است و اين يك مورد طبيعي است كه نظامي كه راه در مسير توحيدي قدم مي‌گذارد با اين‌گونه مسائل روبرو و مواجهه شود.
وي افزود: يكي از طرح‌هاي كلي استكبار ايجاد نفاق در يك جامعه جهت پيشبرد مقاصد خود مي‌باشد، به طوري‌كه هيچ‌گاه به طور مستقيم وارد نمي‌شود واگرهم مورد اعتراض قرار گيرد آن اعتراض را چيزي جز توهم نمي‌داند، همان‌طور كه اين اتهام را نيز به ايران نسبت داد، ولي مگر مي‌شود كشوري را با اين همه اقتدار در همه زمينه‌ها با توهم به جلو برد. اگر ما با اين واقعيت روبه رو هستيم كه همواره در برابر ما كفر، شرك و نفاق وجود دارد، بايد با بصيرت به اين موضوع نگاه كنيم و دچار غفلت نشويم.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامي با اشاره به سال‌هاي قبل از انقلاب و نمونه‌هايي از نفاق در آن دوران گفت: در سال‌هاي 1340 و 1341 آقاي كندي طرح اصلاحات را براي شاه تدوين و اجرا كرد كه در ايران،اسلام را براندازد و شاه نيز مطيعانه اين امر را پذيرفت و حتي در مقابل علما اين طرح را يك الزام بين‌المللي دانست. دراين‌جا نكته‌اي كه نهفته است عدم سخن آشكار گفتن استكبار دربراندازي اسلام بود، به طوري‌كه مطرح مي‌كردند مي‌خواهيم در ايران اصلاحات بنا كنيم و شعار دفاع از حقوق كارگر را سر مي‌دادند ،ولي در پوشش اين شعار بحث اصلي فقط كنارزدن اسلام بود، ولي امام خميني(ره) با تمام توان و با دورانديشي به رسوايي اين افراد اقدام كرد.
وي ادامه داد:جهت‌ مقابله با نفاق و شرك وحدت بين امت و امام جامعه الزامي است؛ زيرا آن‌چنان، چنين افراد و تفكري جلو مي‌آيند كه جامعه را تحت تاثير قرار مي‌دهند و افراد جامعه از روي عدم شناخت كافي اينان را بهترين مي‌دانند. به طور مثال امام خميني(ره) با اين‌كه مي‌دانست منافقين هيچ‌گاه به فكر مصالح نظام نيستند، ولي به دليل عدم پذيرش جامعه آن زمان هيچ‌گاه تا سال 1359 اقدام آشكاري بر ضد اين گروهك تروريستي نكرد و در آن زمان بود كه ايشان در بخشي از سخنان خود فرمودند كه ما از اول نگران چنين افرادي بوديم.
بادامچيان خاطر‌نشان كرد : پس ما در تمام طول مدت مبارزه و پيروزي انقلاب شاهد چنين نفاق‌هايي بوديم به طوري‌كه در دوره اول دفاع از حقوق كارگر، كشاورز و رعيت مطرح شد كه بعدها معلوم شد اصلا چنين مساله‌اي مطرح نبوده است، نفاق بعدي نفاق در مبارزات بود كه استكبار با به وجود آوردن يك بن‌مايه مبارزه ماركسيستي اقدام به ايجاد دو سازمان نمود؛ يكي چريك‌هاي فدايي خلق كه افكاري كاملا كمونيستي داشتند و ديگري سازمان مجاهدين خلق كه افكار ماركسيستي با پوشش اسلامي داشتند، مگر مي‌شود سازمان‌هايي كه در طول مدت مبارزات محلي از اعراب نداشتند، ناگهان روند اصلي مبارزات را به دست بگيرند و حتي در زندان چند روز مانده به پيروزي انقلاب خط مشي كشور را تعيين كنند و اين نيست جز حمايت استكبار از اينان و در آخر تقديم كشور به آن‌ها.
وي افزود: نفاق بعدي در دوران بعد از پيروزي انقلاب اتفاق افتاد و آن روشدن چهره‌اي بنام بني‌صدر بود كه در ابتدا با شعارهاي عوام‌فريبانه خود و نشان دادن اين‌كه پيرو امام امت مي‌باشد، توانست نظرها را به سوي خود جلب كند و حتي ابتدا مخالف سازمان مجاهدين بود ولي به يك‌باره و با تدبير امام(ره) دست آن‌ها روشد و شبانه با سران مجاهدين از كشور فرار كردند.
بادامچيان گفت: آخرين نفاقي كه در كشور ايجاد شد، نفاق سبز بود، نفاقي كه چهره خود را 30 سال زير شعار ولايت‌مداري پوشانده بود، ناگهان شكوفا شد و كشور را به بحران كشاند،اين نفاق در حد نامزدي رياست‌جمهوري جلو آمدو با عوامفريبي چهره‌ خوبي از خود به نمايش گذاشت و جالب اين‌جاست كه به يك‌باره تمامي گروه‌هاي مخالف اعم از ليبرال ،كمونيست و.... نيز طرفدار ايشان شدند ولي به دليل عدم شناخت درست مردم اين كشور با تصور برنده شدن و فراهم آوردن محيط براي انقلاب نرم كشوررا به چالش كشاندند.
نماينده مردم تهران افزود: حفظ نظام از واجبات است و بايد واقعيت‌ها را به مردم گفت، شناساندن نفاق هميشه طول مي‌كشد و يكي از راه‌هاي آن به ميدان كشاندن نفاق و نشان دادن چهره واقعي آن به مردم است كه در اين فتنه اخير با تدبير مقام معظم رهبري اين امر ميسرگرديد، به طوري‌كه ديديم بعد از انتخابات جريان فتنه و سران آن با عصبانيت اقدام به كارهايي كردند كه چهره واقعي خود را نمايش دادند، اول راهپيمايي برگزار كردند و بعد سريال ساختن كشته‌هاي دروغين و در پايان استفاده از هرمناسبتي جهت زير سوال بردن نظام و اسلام به طوري‌كه با ايجاد يك پروژه كشته‌سازي در روزعاشورا مي‌خواستند همه ساله اين روز را به سالروز كشته‌شدگان خود تبديل كنند.
وي گفت: سال 88 سال شكست نفاق و استكبار بود، به طوري‌كه در حال حاضر مي‌بينيم آقاي اوباما با جمع‌كردن همدستانش به دور خود سعي بر به انزوا كشاندن ايران دارد كه موفق هم نشده است.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامي در تحليل سال 1389 گفت: سال 89 سال تغيير دادن بن‌مايه نفاق توسط سران استكباربا به ميان كشيدن بحث‌هاي ليبرالي مانند حقوق بشر،دمكراسي و... است. اين مجموعه امسال چند هدف را مدنظر دارد؛ اول بازگشت به ولايت فقيه و نشان دادن دروغين خود در زير پرچم ولايت، دوم قانونمند شدن و التزام پيدا كردن دروغين به قانون اساسي، سوم ايجاد بحران‌هاي اجتماعي مانند پديده بدحجابي و بي‌حجابي و چهارم به ميدان آمدن در انتخابات شوراها كه اين موارد با تدبير رهبري باز هم در هم خواهد شكست.
وي درپايان گفت: شايعه‌پراكني، دروغ‌سازي، شكست شخصيت‌ها و مديران نظام و ايجاد هجمه‌هاي رسانه‌اي به وسيله سايت‌ها و .... از اهداف اصلي سران فتنه و نفاق مي‌باشد كه مردم بايد با قرار دادن محور ولايت نسبت به شناسايي اين‌گونه حركات، اقدام مقتضي را انجام دهند.

منبع: ایلنا، 30 فروردین 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.