شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سران فتنه بدهي خود را به منافقين پس مي دهند!

کیهان

دو پايگاه اينترنتي كلمه (وابسته به نفاق سبز) و گويانيوز (يكي از ارگان هاي رسمي سازمان سيا) با وجود تلاش براي تبرئه برخي عناصر محارب فعال در اغتشاشات، نكات جالبي را درباره آنها متذكر شدند كه نشان مي دهد وابستگي عناصر ياد شده به گروهك تروريستي منافقين بسيار عميق است.
گويانيوز با اشاره به صدور حكم اعدام براي محسن و احمد دانش پور مدعي شد آن دو به همراه مطهره بهرامي همسر محسن دانش پور در حوادث روز عاشورا صرفا براي خريد به يك سوپرماركت رفته بودند.
گويا نيوز به نقل از يكي از زندانيان هم بند محسن دانش پور نوشت: دانش پور مي گفت در منزل بوديم كه ماموران آمدند، من بارها به پسرم گفته بودم كه وقتي ماهواره مي بيني هر شبكه اي كه نگاه مي كني بعد از اتمام به شبكه اصلي برگردان اما او گوش نمي كرد تا اين كه آن شب آنها آمدند و بعد از روشن كردن ماهواره، شبكه مجاهد ]شبكه گروهك تروريستي منافقين[ آمد و دردسر شروع شد.]![
گويانيوز به سابقه دار بودن اين اغتشاشگر اذعان كرد و مدعي شد محسن دانش پور در دهه 60 در زندان كه بوده توبه كرده است.
اين رسانه بدنام كه تا همين اواخر به طور رسمي براي سازمان سيا مزدور استخدام مي كرد، همچنين به طور سربسته نوشت: يكي از فرزندان آقاي دانش پور در عراق به سر مي برد و همين مبناي اتهام براي او و اعضاي خانواده اش شده است. مطهره بهرامي كه در دادگاه بدوي به اعدام محكوم شده بود، در دادگاه تجديدنظر به حبس محكوم شده است.
اخبار تكميلي حاكي از آن است كه يك پسر دانش پور از سال ها پيش به عضويت گروهك تروريستي منافقين درآمده و در پادگان اشرف حضور دارد. مطهره بهرامي چندي پيش با سفر به عراق با اين تروريست ملاقات كرد. يكي از اعضاي خانواده دانش پور عضويت برادر خود در گروهك منافقين را در گفت وگو با سايت روزنت تائيد كرده است.
در همين حال سايت كلمه وابسته به موسوي با تائيد عضويت رسمي يكي از اعضاي خانواده دانش پور، خبر از مصاحبه منافق ياد شده از پادگان اشرف با تلويزيون گروهك منافقين داد و نوشت: كاملا آشكار بود كه او در آن مصاحبه قصد تخريب جمهوري اسلامي براي اعدام هر چه سريعتر اعضاي خانواده را دارد. نظير همين وضعيت در مورد جعفر كاظمي يكي ديگر از متهمان به اعدام رخ داده و فرزند وي كه در بند]![ گروه رجوي است با بيانيه عملا پدرش را اعدام كرد و در سوگ وي پيام صادر نمود. آنها از جمله صدها جوان ايراني هستند كه شست و شوي مغزي شده و حاضرند حتي پدر و مادر خود را قرباني كنند. دانش پور سالخورده تنها به اميد ديدن فرزند خود كانال تلويزيوني مجاهدين را تماشا مي كرد. اقدام سيستم امنيتي، احياي يك سازمان مرده است.
سايت موسوي در عين حال اشاره اي به اين واقعيت نكرد كه سران گروهك رجوي- و نه جوان هاي فريب خورده اين گروهك- بارها طي اغتشاشات سال گذشته از شخص موسوي و خيانت هاي او به انقلاب و نظام دفاع كرده و به او مدال شجاعت دادند. در حالي كه اين گروهك در اغتشاشات ياد شده و از جمله حرمت شكني رسواي عاشورا با سران فتنه همكاري مي كرد، موسوي حرمت شكنان را «مردان خداجو» توصيف كرد تا دين خود را به گروهك هاي تروريستي منافقين و تندر و كومله ادا كرده باشد. البته با وجود تلاش سران فتنه براي احياي مرام منافقين، در عمل ثابت شد اين مشي كور احيا شدني نيست و هر كس به آنها پيوند بخورد، خود نيز جزو اموات سياسي مي شود. برخي مواضع منافقانه و التقاطي سران فتنه به لحاظ روش شناسي و نوع مغالطه دقيقا در تبعيت از مشي سازمان مجاهدين خلق (منافقين) اتخاذ شده و جالب اين كه سران فتنه در تداوم روند سقوط و انحطاط، مانند مجاهدين وارد فاز خشونت، محاربه و آتش افروزي شدند و البته مانند همان ها رسوا و منفور ملت قرار گرفتند.

منبع: کیهان: 30 اردیبهشت 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.