شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

عكس يادگاري سران فتنه

کیهان

عروسي پسر دبير كل حزب مشاركت بهانه اي براي گردهم آمدن برخي سران و دست اندركاران فتنه شد. در مراسم عروسي پسر ميردامادي كه پريشب برگزار شد از جمله موسوي و كروبي و خاتمي به همراه موسوي خوئيني ها گردهم آمدند و دور يك ميز نشستند.
به گزارش سايت هاي زنجيره اي در اين مراسم، بهزاد نبوي، رضا خاتمي، تاج زاده، صفايي فراهاني، شكوري راد، نعيمي پور، جلايي پور، شيرزاد و امين زاده هم حضور داشتند.
بنابر تصاوير منتشره از سوي جرس، متاسفانه آقايان سيدحسن و سيد ياسر خميني هم با سران فتنه دور هم و پشت يك ميز نشسته بودند. البته سايت هاي پارلمان نيوز و كلمه ترجيح دادند تصاوير اين دو را سانسور كنند!
يك جا جمع شدن خاتمي با موسوي و كروبي در حالي است كه برخي سايت هاي ضد انقلاب اخيراً به عمد ملاقات خاتمي با عبداله نوري را نيز لو دادند و اين در حالي است كه دفتر خاتمي در انتشار اين قبيل اخبار، تحفظ به خرج مي دهد.
گفتني است به دنبال اين مراسم، كروبي و خاتمي در 2 ديدار جداگانه با برخي افراد همسو تظاهر به دلبستگي به حضرت امام كردند و مناسبت هاي سوم و چهاردهم و پانزدهم خرداد را گرامي داشتند. اين در حالي است كه سران فتنه در حوادث سال گذشته با وجود تعرض اوباش آشوبگر عليه حضرت امام(ره) و آرمان هاي آن حضرت كه تا مرز آتش زدن تصوير امام خميني، فحاشي عليه اصل ولايت فقيه، اهانت به عاشوراي حسيني(ع) و القاي جمهوري ايراني در برابر جمهوري اسلامي پيش رفت نه تنها كوچك ترين اعتراضي نكردند بلكه در بسياري از موارد، خود تحريك كننده و هيزم كش معركه بودند. اما گذشت زمان و آشكار شدن دلبستگي عميق ملت با آرمان هاي حضرت امام، باعث عقب نشيني تاكتيكي سران فتنه و تظاهر مجدد به همراهي با قافله ملت و انقلاب شد.
گفتني است سران فتنه در محافل خود آشكارا از شكست و بدنامي خويش سخن مي گويند و معتقدند حداقل فايده اينگونه نشست ها به هر بهانه اي كه باشد، در شرايط افسردگي و سرخوردگي شديد آنها ضروري خواهد بود.

منبع: کیهان: 2خرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.