شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

شكايت جديد خاتمي از مدير مسئول كيهان

کیهان

صبح روز چهارشنبه- ديروز- مدير مسئول روزنامه كيهان كه براي تفهيم اتهام درباره شكايت جديد سيدمحمد خاتمي به دادگاه احضار شده بود، در شعبه 9 دادسراي تهران حضور يافت و به پرسش هاي داديار پاسخ داد.
شكايت جديد سيدمحمد خاتمي درباره بخشي از اظهارات حسين شريعتمداري در مناظره تلويزيوني با مصطفي كواكبيان است. مدير مسئول كيهان در آن مناظره تلويزيوني به ملاقات سيدمحمد خاتمي با جرج سوروس، سرمايه دار و صهيونيست معروف آمريكايي اشاره كرده بود. و خاتمي مدعي است كه با وي ملاقاتي نداشته است. جرج سوروس يكي از حاميان مالي كودتاهاي رنگي در كشورهايي است كه حكومت هاي ضدآمريكايي و ضداسرائيلي دارند. گفتني است كه «تشكيل كميته صيانت از آراء قبل از انتخابات»!، «ادعاي تقلب بعد از انتخابات»!، «آشوب هاي خياباني به بهانه تقلب در انتخابات»! و... از جمله توصيه هاي مشترك جرج سوروس، جين شارپ و ريچارد دورتي به جرياناتي است كه براي كودتاي رنگي ماموريت پيدا مي كنند. شريعتمداري تاكيد كرد كه اسناد غيرقابل انكاري از ملاقات خاتمي با جرج سوروس صهيونيست در اختيار دارد كه به دادگاه ارائه مي دهد و ابراز اميدواري كرد كه رسانه ملي به عنوان يكي از وظايف خود كه افزايش آگاهي عمومي و انتشار شفاف اخبار است، جريان دادگاه رسيدگي به شكايات موسوي، خاتمي و چند تن ديگر از عوامل فتنه عليه روزنامه كيهان را ضبط و براي آگاهي مردم پخش كند.
شايان ذكر است علاوه بر چند فقره شكايت عليه مدير مسئول كيهان- از جمله شيرين عبادي، اسفنديار رحيم مشايي، عمادالدين باقي، شادي صدر و...- كه طي 3 جلسه علني در دادگاه كيفري 76 رسيدگي و با توجه به اسناد غيرقابل ترديدي كه شريعتمداري ارائه كرد، برائت وي از اتهامات وارده را در پي داشت، هم اكنون نزديك به 40 شكايت ديگر كه سران و عوامل اصلي فتنه 88 از جمله شاكيان هستند در نوبت رسيدگي قرار دارد.

منبع: کیهان: 6 خرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.