شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

كيهان و خوانندگان!!!

کیهان

¤ بيانات مقام معظم رهبري در سالگرد ارتحال امام، منشور امام شناسي و فصل الخطاب همه مردم و جريانات سياسي است.
رضا غنجي
¤ عجيب است؛ اصلاح طلباني كه در مقابل انواع اهانت ها به امام خميني(ره) سكوت مي كنند، به خاطر اعتراض مردم انقلابي به همراهي نوه امام با سران فتنه اين گونه برآشفته اند.
امين از قم
¤ يكي از نمايندگان مجلس از قوه قضائيه خواسته كه با معترضين به سخنراني سيدحسن خميني برخورد شود. سؤال من از اين نماينده محترم اين است كه چرا هنگامي كه به امام خميني(ره) و ساير مقدسات توهين مي شود، سكوت مي كند، اما در مورد چنين مسئله اي عصباني شده است؟
حاجي پروانه
¤ از قوه قضائيه تقاضا مي شود نسبت به اهانت علي مطهري به رئيس جمهور و مردم واكنش نشان داده و طبق مقررات با وي رفتار نمايد.
خانم عوامي
¤ خدا را سپاسگزاريم كه در عصر خورشيد انقلاب و خلف شايسته امام راحل(ره) بر سر سفره انقلاب اسلامي برآمده از خون مقدس شهدا نشسته ايم و از انقلاب اسلامي پاسداري مي كنيم و به كوري چشم فتنه گران داخلي و خارجي چون نگيني از رهبر فرزانه انقلاب اسلامي و انقلاب حفاظت و پاسداري كرده و حق فتنه گران را كف دستشان مي گذاريم.
حيدري
¤ از علي مطهري به جد تقاضا مي كنم چون شم سياسي نداريد در مسائل سياسي دخالت نكنيد چرا كه بزرگترين عالمها هم اگر شم سياسي نداشته باشند با يك آبنات سرشان كلاه مي رود.
طاهري
¤ برگزاري نمازجمعه و خطبه هاي پرشكوه و صريح و شاخص رهبر معظم انقلاب در 14 خرداد را مي توان اينگونه توصيف كرد كه گويا جماراني ديگر در مزار امام راحل (ره) شكل گرفته و نداي امام خميني(ره) حبل المتيني براي رهپويان اوست و اين صداي بر حق از لسان مريد او و مراد ما بود كه جاني تازه بر كالبد ملت ايران دميد و مسير را براي همه روشن نموده است.
طالعي
¤ در پاسخ به آن خانمي كه گفته انديشه هاي امام خميني قابل انتقال به دهه 80 نيستند، بايد گفت كه انديشه هاي امام راحل همچون نور در دل تمام ملت هاي آزاده جهان رسوخ كرده و نمي توان براي آن زمان و مكان تعيين كرد. ضمن اينكه تفكر عدم باورانديشه هاي امام، خواسته صهيونيست ها و آمريكايي هاست.
يك هموطن
¤ از كساني كه مي گويند انديشه هاي امام در گذشته، قابل انتقال به امروز نيست بايد پرسيد كه پس چرا همين افراد، نسخه هاي به بن بست رسيده و باطل ماركس، پوپر، سوروس و... كه ده ها سال پيش صادر شده است را همچون وحي منزل دانسته و قصد دارند آن را به زمان حال و جامعه ما منتقل كنند؟! واقعيت اين است كه افرادي كه اين گونه سخن مي گويند، از انديشه هاي امام راحل وحشت دارند.
يك هموطن
¤ سران فتنه، همچون افرادي هستند كه خود را به خواب زده و به هيچ وجه حاضر به بيدار شدن نيستند. وقايع يك سال اخير نشان مي دهد كه آن ها، ديگر تصميم به بازگشت به سوي مردم و خط امام و رهبري را ندارند. پس بايد فكري ديگر به حال آن ها كرد.
اباذر شيخي
¤ ما و حتي نسلهاي بعديمان هيچ وقت از حقوقمان در برابر سران فتنه نخواهيم گذشت حتي اگر سالها بگذرد.
9952--0912
¤ يكي از مشكلات زائران حرم امام خميني(ره) در مراسم 14 خرداد امسال، آب بود. به طوري كه حتي براي وضو گرفتن هم مجبور به استفاده از آب معدني شديم. انتظار مي رود، همان طور كه مردم به وظيفه خود عمل مي كنند و در اين مراسم با شور و اشتياق تمام شركت مي كنند، مسئولان نيز در امر خدمت رساني به مردم كوتاهي نكنند.
ميرجاني از تهران
¤ لطفاً سخنراني رهبر انقلاب در مراسم 14 خرداد را به صورت كامل چاپ نمائيد.
فراهاني از اراك
¤ از رئيس محترم بنياد شهيد و ايثارگران تقاضا مي شود كه پاسخ دهند چه تسهيلاتي براي جانبازاني كه از تهران به شهرستانها بروند در نظر گرفته شده است؟
يك جانباز
¤ در سال 86 يكدستگاه روآ از ايران خودرو خريداري نمودم كه يكبار در سال 86 كه در گارانتي بود و 2 بار پس از گارانتي ديفرانسيل آن را تعويض كردم لذا خواهشمند است نسبت به اصلاح ساختارخدمات پس از فروش ايران خودرو و ايجاد تشكيلاتي پاسخ گو اقدام نماييد.
يك شهروند
¤ در طول هفته جاري برق مناطق شهرزيبا يك بار به مدت 1 ساعت و بار ديگر به مدت 4 ساعت قطع شده و هيچ كس هم پاسخگو نيست. پس تكليف ما ساكنين اين مناطق كه شب امتحان فرزندانمان نيز هست با بي برقي چيست؟
2787--0912
¤ از مسئولين استان اصفهان تقاضا داريم نسبت به آب شوري كه به رودخانه زاينده رود مي ريزد و تمام چاه هاي شرق اصفهان را از بين برده چاره اي بينديشند.
3381--0913
¤ رئيس جمهور محترم در دور اول سفر استاني به مسجد سليمان قول داد كه جاده متصل كننده اين شهرستان به اهواز، 40 كيلومتر كوتاه تر خواهد شد. اما شركت نفت كه وظيفه اجراي اين طرح را داشت هنوز هيچ اقدامي را صورت نداده است.
سليماني
¤ از مسئولين بهداشت شهرستان شاهرود تقاضا مي شود سري به توقف گاه 12كيلومتري شاهرود كه در كنار مسجد منازلي براي زوار ساخته شده بزنند. متأسفانه بهداشت و سرويس بهداشتي هاي اين مكان زير صفر است با وجودي كه از هر خانوار مبلغ هفتاد هزار ريال نيز اخذ مي نمايند ولي بهداشت وضع بسيار رقت باري دارد.
ساداتي
¤ از استاندار خراسان رضوي تقاضا مي شود نسبت به حفظ و نگهداري تلويزيون شهري كه در ميدان شهرستان بجستان نصب گرديده عنايت بيشتري شود تا با اين همه هزينه به راحتي توسط 2 نوجوان نادان مورد آسيب و خرابي قرار نگيرد.
جمعي از مردم شهرستان بجستان
¤ از مسئولين شهرستان گنبدكاووس تقاضا مي شود نسبت به شن ريزي و آسفالت خيابان هاي شهرك بهارستان كه مدتي است از جدول گذاري آن مي گذرد اقدام نمايند چرا كه چند صباح ديگر در سرما و بارندگي مردم بايد از داخل گل و لاي عبور نمايند. متاسفانه بخش نظارت بر عملكرد پيمانكاران و متوليان امور خدماتي هم ضعيف است.
ابراهيم مهرباني
¤ محل تعويض پلاك موتورها خارج از تهران است. رفت وآمد اين مسير براي بسياري از مالكان موتورسيكلت دشوار و مشكل ساز است. خواهشمند است اين عمل در راهنمايي و رانندگي هاي محل انجام شود.
حق پسند از تهران
¤ كارخانه هاي چاي خشك كني در لاهيجان با هماهنگي سازمان چاي فقط دو روز در هفته اقدام به خريد برگ سبز چاي مي كنند. اين امر باعث پايين آمدن كيفيت چاي مي شود. لطفا رسيدگي شود.
آب پيكر از لاهيجان
¤ در مورد وضعيت نابسامان خيابان ورودي شهر پرديسان قم كه هيچ نهادي هم مسئوليت آن را نمي پذيرد و شهرداري هم ندارد مسئولين استان فكري نمايند.
1475---0912
¤ تعداد زيادي از كيوسك هاي تلفن همگاني در شهرستان سنندج يا قطع هستند و يا يكطرفه. از شركت مخابرات تقاضاي رسيدگي مي شود.
فريده كاظمي از سنندج
¤ شهرداري فاز 4 پرديس، به خيابان هاي فرعي رسيدگي نمي كند. اين خيابان ها علاوه بر اين كه پر از كنده كاري ناقص هستند، زباله هاي آن ها نيز جمع آوري نمي شود. همچنين در اين خيابان ها، مشكل روشنايي وجود دارد.
موسوي
¤ انصاف نيست در شرايطي كه هنوز حقوق بازنشسته هاي شركت فولاد مباركه پرداخته نشده، قراردادهاي سرسام آور با بازيكنان و مربيان تيم فوتبال اين شركت بسته شود. لطفا رسيدگي شود.
يك هموطن از اصفهان
¤ ماشين هايي كه راننده آنها براي سوار كردن دختران بزك كرده كنار خيابان بوق مي زنند توقيف ميشوند ولي چرا با خود زنان و دختران مشكل دار كه زمينه چنين گناه زشتي را فراهم مي كنند برخورد صورت نمي گيرد؟
9912---0919
¤ چندين سال است ساكنين روستاي خواجه فيض الله و اطراف از توابع شهرستان مرند دريافت شبكه هاي تلويزيون با آنتن معمولي را ندارند.اين تعداد هم وطن با اين محروميت چه كار بايد بكنند.
4294---0912
¤ براي افراد معلوم الحالي مثل خانم شيرين عبادي و فاطمه معتمدآريا كه به همكاري با دشمنان ايران و همچنين بي عفتي و بي حجابي خود مي بالند و وقيحانه خود را در معرض نمايش و پوزخند بيگانگان گذاشته اند متأسف هستيم.
52---0912
¤ به آقاي شريعتمداري عزيز مديرمسئول محترم روزنامه كيهان كه لوح افتخار سرداري مبارزه با جنگ نرم دشمنان را از دست نمايندگان محترم ملت دريافت كرد تبريك عرض مي كنم. خدا قوت دلاور
7480---0915
¤ لطفاً صداوسيما برنامه اي از زندگي سردار شهيد علي هاشمي كه اخيراً در ايام فاطميه بر دوش امت حزب الله تشييع جنازه شد تهيه بكند و براي شناساندن هرچه بيشتر اين سردار دوران دفاع مقدس پخش كند.
2599---0912
¤ اغراق نيست اگر بگوييم آثار سوء موادمخدر مثل شيشه و كراك از جنگ تحميلي بيشتر است. پس چرا مسئولين در برخورد با توزيع كنندگان اين مواد خانمانسوز مماشات مي كنند.
9536---0912
¤ در آزمون استخدامي روز جمعه آموزش وپرورش، خانم ها قبل از ورود به جلسه مجبور به برداشتن چادر خود شدند و در هنگام آزمون نيز يك آقا اقدام به توزيع آب نمود. آيا اين نوع برخوردها با فرهنگ عفاف در تضاد نيست؟
يك شهروند
¤ چرا كسي كه دو سال سربازي رفته و در آن دوران حقوق هم نگرفته، وقتي مي خواهد، ايام خدمت را جزو سنوات بيمه اي در سازمان تأمين اجتماعي لحاظ نمايد، بايد هزينه هاي آن دو سال را پرداخت نمايد؟ پس فرق بين فرد سربازي رفته و نرفته چيست؟ آيا افرادي كه سربازي مي روند، نبايد از حداقل مزاياي اجتماعي برخوردار شوند؟
حسيني
¤ آيا وزارت نيرو از كساني كه از پشت كنتور برق به صورت قاچاق براي نصب كولر گازي و... از برق شهري استفاده مي كنند خبر دارد؟
3303---0912
¤ سران فتنه گويا فراموش كرده اند اعدام عبدالحميد ريگي خبيث را محكوم كنند و به مردم تسليت بگويند البته شايد اين كار را كرده اند و ما بي خبريم و شايد هم به دستور اربابان خود آمريكا و اسرائيل كودك كش با كمي تأخير اعلام نمايند.
4261---0915
¤ تقاضا مي شود از چاپ اسماء جلاله به خاطر حرمت آن خودداري شود.
5046---0913
¤ حديثي كه هر روز قبل از شروع اخبار در بخش هاي خبري 14 و 19 پخش مي شود با خط ريز مي باشد و خواندن آن مشكل است از مسئولين اخبار سيما تقاضا دارم نسبت به رفع اين نقيصه مساعدت داشته باشند.
5954--0911
¤ با توجه به كثرت افراد تحصيل كرده بي كار در كشور كه هر روز بر جمعيت آنان نيز افزوده مي شود، بكارگيري بازنشست شده ها در مراكز دولتي بويژه در سازمان بازرسي كه بايد الگوي تبعيت از قانون باشد دردآور است. از مسئولين امر مي خواهيم رسيدگي كنند.
2446--0913
¤ درست در مقابل دبستان ولي عصر(عج) در خوانسار، خرابه اي وجود دارد كه آشكارا در آن خريد و فروش مواد مخدر انجام مي شود. با توجه به تاثير منفي اين امر بر كودكان خواهشمند است هرچه سريع تر با آن برخورد شود.
يك هموطن از خوانسار
¤ به عنوان يك دانشجو دچار نوعي تناقض شده ام كه انكار هولوكاست را باور كنم يا تبليغ كالاهاي صهيونيستي در صدا و سيما را؟
احمدي از قم
¤ از روزنامه كيهان تقاضا مي شود كه درباره آزادراه تهران-شمال، اعلام شود كه چند درصد از ساخت آن در دولت هاي نهم و دهم صورت گرفته است؟
يك خواننده
¤ تصور ما اين بود كه وقف كنندگان دانشگاه آزاد نيت خير دارند. اما حالا متوجه شديم كه اين افراد، قصد دارند از اين طريق مديريت خود بر دانشگاه آزاد را مادام العمر كنند و خلافكاري آقازادگان را پنهان نمايند. به اميد اين كه در اهداف ناپاك خود ناكام شوند.
كاشاني
¤ بعضي از مسئولين، وقتي به پست و مقامي دست مي يابند، راه شهدا را فراموش مي كنند. مگر همين شهدا نبودند كه با خون خود، امنيت و اقتدار را براي ما به ارمغان آوردند؟ پس اي كاش كه همه ما امانت دار خوبي براي شهدا باشيم.
آخونديان از آذربايجان شرقي
¤ دانشگاه آزاد با پول بيت المال گسترش يافته است. بنابراين ملك خصوصي نيست كه بتوان آن را وقف كرد. اگر مرد وقف هستند، درآمدهاي شخصي خودشان را وقف نمايند.
سدحسين بطايي
¤ عكس آقاي حسن خميني را در جمع سران فتنه در يك مراسم عروسي ديدم. به ايشان بفرمائيد كه بيت واقعي امام، قلب خانواده شهداست. اين كه هر كس نسبت فاميلي با امام راحل داشته باشد، باعث نمي شود كه او را عضو بيت امام بدانيم.
حسيني از تهران
¤ روي برخي از اسكناس ها شعارهايي نوشته شده است. چرا دولت اقدام به اجراي طرح ابطال اسكناس هاي نوشته شده براي صيانت از پول ملي نمي كند؟
معيني
¤ امروز، راه حق، پشتيباني از ولايت فقيه و راه باطل، حمايت از سران فتنه است. براي برخي از افراد كه داراي نسبتي با بزرگان انقلاب هستند متأسف هستيم كه راه باطل را در پيش گرفته اند. اميدواريم كه در آينده به راه حق برگردند.
حسيني
¤ به عنوان يك شهروند از دولت تقاضا مي كنم كه نظارتي بر فعاليت برخي مغازه ها تا نيمه هاي شب داشته باشند چون بسياري از آن ها با سروصداهايي كه ايجاد مي كنند آسايش را از مردم در حال استراحت سلب مي كنند.
عباس نوايي
¤ همانطور كه اطلاع داريد شبكه فارسي وان متعلق به رابرت مرداك صهيونيست است. در حال حاضر مدتي است كه اين شبكه را از طريق ماهواره رصد مي كنم و مشاهده مي كنم كه برخي آگهي هاي فارسي از ايران پخش مي شود. از وزارت ارشاد تقاضا مي كنم كه به اين موضوع رسيدگي كند.
حميدي
¤ آقاي احمدي نژاد در سفر استاني شان به كهگيلويه و بويراحمد فرموده بودند كه براي تمام نيروهاي قراردادي كه مشمول قانون كار هستند اخبار خوشي برايشان دارم با توجه به اينكه مدت 3 ماه از اين سفر مي گذرد ولي خبر خوش را دريافت نكرده ايم.
مقدم- ياسوج
¤ از برنامه ديروز امروز فردا سيماي جمهوري اسلامي تقاضا مي كنم كه براي اين برنامه از آقايان علامه آيت الله مصباح يزدي و آيت الله ري شهري هم دعوت به عمل آورند.
محمد مولايي- اهواز
¤ از دولت مردمي و مكتبي مان مي خواهيم كه موضع خودشان را در ارتباط با مبارزه با بي حجابي صريح روشن كنند تا از اين شايعات بي طرفي دولت در اين خصوص جلوگيري شود.
خانم علوي مولايي- خلخال
¤ براي شهرداري منطقه 12 و شهردار تهران بنويسيد، يك سطل زباله را كه مدت هاست مكانش را در خيابان 17 شهريور رو به روي كارخانه زيرسازي آماده كرده اند هنوز نياورده اند. اين در حالي است كه بارها با شماره 137 تماس گرفته ام.
محمدعلي اخلاقي
¤ بيانيه تهران يكي از بزرگترين پيروزي هاي تاريخي پرافتخار براي ملت و دولت ايران اسلامي است كه در برابر توفان اقدامات خصمانه آمريكا عليه انرژي صلح آميز هسته اي كشورمان با كمال آرامش و با فضل الهي نصيب ما شد كه بايد بي نهايت شاكر درگاه الهي باشيم.
سليمان بلغار
¤ ذكر تعجيل فرج رمز نجات بشر است
ما برآنيم كه اين ذكر جهاني بشود
اللهم عجل لوليك الفرج
3299--0936
¤ به گفته دولت تورم 15% و حقوق كاركنان دولت 6% افزايش مي يابد پس 9% طلب كارمندان چي مي شود و چگونه تأمين مي شود؟
6109--0913
¤ از سنين نوجواني تاكنون كه دانشجوي كارشناسي ارشد هستم از روشنگري هاي كيهان استفاده كرده ام و خصوصاً بعد از فتنه .88 از همه شما متشكرم.
9120--0915
¤ اشغالگري، غارت، تروريست، آدمكشي، كودك كشي، جنايتكار جنگي، دزد دريايي و... جزء ذات نايافته از هستي بخش رژيم عفلقي و صهيونيستي است.
2753--0913
¤ حمله رژيم غاصب صهيونيستي به ناوگان آزادي حامل كمك هاي بشردوستانه نشان داد كه اين رژيم از انسانيت بويي نبرده و دشمن اصلي بشريت است.
8147--0914
¤ رژيم صهيونيستي سگ كثيفي است كه براي آمريكا و اروپا پارس مي كند و آدم مي درد.
5768--0917
¤ اگر فرمان دهد رهبر بتازيم
اگر او خواهد از ما سر ببازيم
اگر صبر و قرار از ما بخواهد
نشينيم و بسوزيم و بسازيم.
«فان حزب ا... هم الغالبون»
1026--0919
¤ طرح عفاف و حجاب بايد از پيش از دبستان شروع و هم زمان رسانه ها فرهنگ سازي نمايند و مردم و نيروي انتظامي نيز با مروجان آن با فريضه امر به معروف و نهي از منكر برخورد نمايند.
1147--0912
¤به سازمان فروش ايران خودرو بفرماييد به بخشنامه هاي خودشان و تقاضاي مشتريان احترام قايل شوند. بنده براي تندر ال 90 دوگانه سوز ثبت نام كردم حالا با گذشت 6 ماه تازه دعوت نامه آمده است.
6015--0914
¤در مقاله ها، يادداشتهاي روز برخي اصطلاحات براي ما نامفهوم است لطف كنيد زير يادداشت ها و... معني و مفهوم آن اصطلاح را در چند جمله (معني لغوي و اصطلاحي) روشن كنيد.
6514--0912
¤ چرا سازمان نظام پزشكي نظارت جدي بر مراكز درماني ندارند و بعضي مراكز هر قيمتي كه دلشان مي خواهد دريافت مي كنند- بعنوان مثال هزينه آزاد سونوگرافي لگن از 10 تا 15 هزارتومان است ولي در بيمارستان خيابان زرتشت براي اين كار مبلغ 58 هزار تومان مي گيرند.
3772--0912
¤ با همه وجود از كيهاني هاي عزيز كه پته بدانديشان نظام و انقلاب را در آب ريختند و نقشه هاي شوم سران فتنه را خنثي كردند تشكر مي كنيم و قدردان زحمت هاي خالصانه شما در راه روشنگري مردم هستيم.
9689--0932
¤ شهر بزنجان از توابع بافت كرمان به ورطه فراموشي سپرده شده و متأسفانه از بعضي خدمات شهري محروم است. در حاليكه مردم اين شهر از پيشگامان انقلاب در سطح استان بوده و تعداد زيادي ايثارگر دارد.
8294--0913
¤ تا چند سال نيروي حق التدريس آموزش و پرورش بودم. سال گذشته با عبور از فراز و نشيب امتحان و مصاحبه و يك سال وقفه بالاخره پيماني شدم البته از بنده تعهد گرفته اند كه حق انتقال نداشته باشم و تا پايان قرارداد در منطقه محروم خدمت بكنم. از مسئولين امر مي خواستم سؤال بكنم آيا اميدي به تغيير وضعيت خدمتي ما وجود دارد يا خير؟
272--0917
¤ اگر در تمام عرصه هاي جامعه ناظران پاك و قاطع داشته باشيم كه به مر قانون عمل نمايند و به هيچ قيمتي آلوده نشوند به طور قطع جامعه اي پاك از هر نوع آلودگي خواهيم داشت.
9689--0932
¤ بهترين زمان براي محاكمه مهره هاي فتنه گر و مزدور استكبار جهاني در همين ايام الله خرداد است و تأخير در آن جايز نيست.
6073--0916
¤ راز موفقيت مسئولين كشور چين در اداره اين كشور داراي يك و نيم ميليارد جمعيت برخورد قاطع با فساد از هر طبقه بويژه از طبقه صاحبان قدرت است.
9689--0932
¤ بهترين راه مبارزه با بدحجابي و آسان ترين آن كنترل توليدي هاي پوشاك و همچنين ممانعت از ورود پوشاك نامناسب به داخل كشور مي باشد. در مرحله بعد بايد از توزيع و فروش پوشاك هاي مبتذل جلوگيري كرد.
1908--0916
¤ با سلام سريال حلالم كن به جز اينكه به ما يادآوري مي كند كه از ديگران حلاليت بطلبيم مسائل ضدديني مثل بي حجابي، ارتباط با نامحرم، خلوت با نامحرم، لمس بدن نامحرم را ترويج مي كند ما ايراني هستيم و شيعه چرا برنامه هاي تلويزيون را براساس فرهنگ ديني و ملي خودمان نمي سازند.
2421---0917
¤ خواهش مي كنم دولت در نقدي كردن يارانه ها عجله نكند و عوارض تحريم هاي احتمالي را به حساب بياورد.
1608---0914
¤ از دولت محترم مي خواهيم براي سرمايه گذاران داخلي و خارجي در شهرهاي خراسان جنوبي اقدام و طرحهاي خود را سرعت دهند چرا بعضي طرحها دير پيش مي رود.
2773---0913
¤ اميدوارم قرارداديهاي شاغل دستگاه هاي اجرايي با دست توانمند جناب آقاي دكتر احمدي نژاد و همكاري مجلس همانند معلمين حق التدريسي وزارت آموزش و پرورش تبديل وضعيت گردند.
5941---0914
¤ من و دو فرزندم كه در دانشگاه آزاد درس خوانده ايم حدود بيست ميليون تومان پول به دانشگاه پرداخت كرده ايم به چه حقي اموال ما و امثال ما را وقف مي كنند و آيا اين چنين وقفي صحيح است.
9425---0915
¤ حدود چهار سال است اتوبان ورودي جهرم - بندرعباس توسط شهرداري جهرم در حال ساخت است با توجه به مسافت ده كيلومتري مسير پيشرفت پروژه بسيار كند است كه باعث زحمت مردم شده است.
5872---0917
¤ تقاضا مي شود در مورد مسائل اخلاقي و بحث «عجب» در بخش معارف مقالاتي چاپ كنيد.
0859---0912
¤ از شهردار بابل به خاطر به اتمام رساندن پروژه هاي نيمه تمام تقدير و تشكر مي شود.
0983---0911
¤ بارها در خصوص جاده ورامين گفته شده كه روزانه چند نفر در اين مسير از بين مي روند مگر 20 كيلومتر راه يك دهه كافي نيست تا آسفالت و طرح ريزي و اصلاح شود.
امامي-4981---0912
¤ از مجاهدت و خط شكني مقدس كيهان تشكر مي شود تقاضامنديم كه مكرر و مفصل از تخلفات و پادشاهي مديران و سران دانشگاه آزاد اطلاع رساني كنيد.
6715---0912
¤ از رياست محترم جمهور و وزير بهداشت تقاضا داريم كه به درد بيماران ديابتي هم رسيدگي نمايند كه مشكلات آنها سر به فلك كشيده است.
5322---0913
¤ سي دي دفاعيه آقاي شريعتمداري را سرپرستي كيهان اهواز به جاي هزار تومان هزاروپانصدتومان مي فروشد چرا؟
0693---0916
¤ يكي از راهكارهاي مفيد براي مبارزه با بدحجابي تحريم اين افراد از دريافت گواهينامه، تحصيل در سطوح عالي دانشگاهي، عدم استخدام در مراكز دولتي، جلوگيري از ورود آنها به كليه ادارات دولتي و ... است.
633---0919
¤ از وزارت خارجه تقاضا مي شود نسبت به قطع روابط با پير استعمار روباه خبيث انگليس اقدام نمايد.
4338---0938
¤ جانباز 70% جنگ تحميلي هستم 10 سال پيش در اراك بودم و به خاطر مسئله جانبازي به تهران آمدم و در تهران سكونت گزيدم ولي بنياد اراك از ارسال پرونده ام خودداري مي نمايد و مجبورم هر از چندگاه به اراك بروم. از مسئولين ذيربط بويژه رئيس محترم بنيادشهيد و جانبازان تقاضاي رفع مشكل فوق را دارم.
5585---0912
¤ از صداوسيما تقاضا مي شود نظارت بيشتري به شبكه هاي استاني داشته باشد اكثر برنامه هاي استاني كهگيلويه و بويراحمد به لهجه لري است و برنامه هاي تهيه شده بيشتر جنبه تعصب به قوم لر دارد تا ديگر اقوام و زبانها و برخي موارد به تمسخر ديگر اقوام مي پردازد.
1051---0917
¤ پيشنهاد مي كنم مقالات، يادداشت روز، ستون گفت وشنود، وقايع قبل و بعد از انتخابات و دفاعيات اخير جناب آقاي شريعتمداري و ... به صورت كتاب هاي جداگانه منتشر شود تا بر بصيرت ديني آحاد جامعه افزوده گردد.
3572---0935
¤ براي بنده و بسياري از افراد سؤال برانگيز است كه چگونه بسياري از محكومين فتنه اخير كه ظاهرا زنداني هم هستند در يك شب به مرخصي رفته و همراه سران اصلي فتنه در مراسم عروسي پسر يكي از همين بازداشت شدگان شركت مي كنند. آيا اين همه رافت قوه قضائيه شامل باقي زنداني ها هم مي شود؟!
3509---0912
اگر چنانچه كتاب پرفروش «دا» به يك اثر ماندگار سينمايي تبديل شود بخش عظيمي از تهاجم فرهنگي دشمن را خنثي خواهد كرد. از مسئولين فرهنگي كشور بويژه مسئولين رسانه ملي در اين مورد انتظار داريم.
3823---0916
¤ از كيهان و كيهاني هاي عزيز مي خواهم اعضاء محترم خانواده حضرت امام خميني(ره) را از گرفتار شدن در دام فتنه گران نجات بدهند بدخواهاني كه از امام كينه به دل دارند تصميم گرفته اند با آلوده كردن اعضاء اين بيت مكرم انتقام بگيرند.
3453---0919
¤ خطاب به وزير محترم آموزش و پرورش عرض مي كنم آيا انصاف است كه يك عده چند سال با تحمل سخت ترين شرايط بعنوان حق التدريس خدمت بكنند بعد افرادي ديگر صرفا با گذراندن يك آزمون جذب كار شده و رسمي شوند و جاي ما را بگيرند.
4760---0916
از كيهان بابت چاپ مطالب اتفاقات روزهاي انتخابات 88 تشكر مي كنم. بسياري از نكته ها و مسائلي كه مطرح ميشود مايه عبرت است. از خداوند بخواهيم كه هرگز ما را به خود وا مگذارد و عاقبت همه را ختم به خير بكند. در ضمن بخاطر راه اندازي سامانه پيام كوتاه نيز ممنون هستم.
2655---0912
¤ چادر جديدي به نام جلابيب طراحي شده كه در مقايسه با چادرهاي موجود در بازار پوشيده تر و محجوبتر است. با توجه به اينكه دغدغه اصلي امروز مردم و مسئولين مسئله حجاب و عفاف است از دولت محترم تقاضا ميشود از چنين طرحهايي در مقابله با پوشاك هاي مبتذل و دون شأن اخلاق اسلامي حمايت و پشتيباني نمايد.
145---0911
¤ برنامه تلويزيوني ديروز، امروز، فردا با پرداختن به موضوع فتنه و حوادث پس از انتخابات به اوج اعتلاي خود رسيده است و بايد براي هر چه بيشتر روشن شدن فضاي سياسي كشور شبيه اين برنامه ها و مناظره ها ادامه پيدا كند.
2289---0919
¤ به سردسته فتنه سبز بفرماييد براي ايشان بابت افكار بچه گانه اي كه پيدا كرده متاسف هستيم. واقعا خجالت آور است.
7295---

منبع: کیهان: 19 خرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.