شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دستگيري 13 نفر همراه با 10 بمب آماده انفجار

فارس

دستگيري 13 تروريست همراه با 10 بمب آماده انفجار توسط وزارت اطلاعات


خبرگزاري فارس: 13 تن از اعضاي يك گروه ضد‌انقلاب تروريستي وابسته به سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه با تلاش و پيگر‌ي‌هاي اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان(عج) و طي عمليات‌هايي با همكاري نيروهاي انتظامي دستگير شدند.


 


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي وزارت اطلاعات، در ادامه ضربات پي در پي وارده بر اعضاي يك گروه ضد‌انقلاب تروريستي وابسته به سرويس‌هاي اطلاعاتي بيگانه و با تلاش و پيگر‌ي‌هاي اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان (عج)، 13 تن از اعضاي وابسته به گروه تروريستي طي هفته گذشته در استان‌هاي قزوين، همدان، كردستان و مازندران شناسايي و طي عمليات‌هاي موفق با همكاري نيروهاي انتظامي دستگير شدند.
‌اين گروه تروريستي در سال گذشته به طور مستقيم در به شهادت رساندن ماموستا برهان امام جمعه موقت و امام جمعه مسجد قباي سنندج و ماموستا محمد شيخ الاسلام نماينده مردم سنندج در مجلس خبرگان رهبري و ربايش و قتل خليفه ابراهيم فرهادي در شهرستان‌ قروه نقش داشته و ترورهاي ديگري نيز در كارنامه خود داشته‌اند.
در اين عمليات‌ها بالغ بر 500 كيلوگرم مواد ساخت بمب به همراه ده بمب آماده انفجار و مقادير معتنابهي سلاح و مهمات جنگي به دست آمده است.
گروه مذكور به منظور ايجاد رعب و وحشت و انجام اقدامات تروريستي خود مبادرت به سرقت مسلحانه از چند مغازه طلا فروشي در شهر همدان كردند كه منجر به مجروحيت 5 تن از عابرين پياده شده و همچنين در جريان سرقت از يك طلا فروشي در شهرستان زنجان موجب به شهادت رسيدن يكي از شهروندان شد.

منبع: فارس، 23 خرداد 11389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.