شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هشدار ايران به رئيس جمهور روسيه

کیهان

بروجردي: مدودف فريب اطلاعات سرويس هاي اطلاعاتي انگليس و آمريكا را نخورد.
رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس منشأ اظهارات اخير رئيس جمهور روسيه مبني بر نزديك شدن ايران به توانايي ساخت بمب اتمي را سرويس هاي اطلاعاتي آمريكا و انگليس دانست و از روسيه خواست فريب اين اطلاعات را نخورد.
علاءالدين بروجردي در گفتگو با مهر، با اشاره به اظهارات اخير رئيس جمهور روسيه مبني بر اينكه ايران به توانايي ساخت سلاح هسته اي نزديك مي شود اظهار داشت: انتظار ما از روسيه آن است كه به عنوان يك قدرت بزرگ فريب اطلاعات سرويس هاي غربي را نخورد وي گفت: دروغ پردازي هاي آمريكا نبايد بر اظهارات مقامات روسي تاثير بگذارد.
بروجردي تاكيد كرد: دربهاي تاسيسات هسته اي ما به روي بازرسان آژانس در چارچوب پادمان همواره باز بوده و هيچ مخفي كاري تاكنون نداشته ايم. ما از مخالفان جدي بمب هسته اي هستيم و از روسيه نيز مي خواهيم به كاروان مخالفان بمب هسته اي بپيوندد و بمب هاي هسته اي خود را امحاء كند. رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس خاطرنشان كرد: اين نوع اظهارات نسبت به ايران جديد نيست. اظهاراتي است كه كشورهاي مختلف آن را منتقل مي كنند و منشاء آن اطلاعات غلط سرويس هاي اطلاعاتي آمريكا و انگليس است. انتظار ما اين است روسيه فريب اين اظهارات را نخورد.

منبع: كيهان: 23 تير 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.