شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دادگاه فدرال آمريكا اعلام كرد منافقين تروريست نيستند!

کیهان

همزمان با اقدام تروريستي گروهك جندالشيطان در كشتار مردم بي گناه كشورمان، دادگاهي در آمريكا نيز خواستار حذف نام گروهك تروريستي منافقين از فهرست سازمان هاي تروريستي شد.
به گزارش روزنامه واشنگتن پست، دادگاه فدرال آمريكا به وزارت خارجه اين كشور دستور داد تا در مورد اقدام خود مبني بر قرار دادن نام سازمان مجاهدين (گروهك منافقين) در ليست گروه هاي تروريستي بازبيني كند.
واشنگتن پست مي نويسد: اقدام اين دادگاه كه سه قاضي بر آن رياست دارند دردسر جديدي را در حوزه سياست خارجي براي اوباما ايجاد مي كند.
در نامه اين دادگاه به وزارت خارجه آمريكا آمده است: دولت بيل كلينتون در سال 1997 و با هدف نزديك شدن به حكومت ايران نام سازمان مجاهدين را در ليست گروه ها و سازمان هاي تروريستي خود قرار داد اما با توجه به اقدامات تهران ما بايد در اين تصميم خود تجديدنظر كنيم.
به نوشته واشنگتن پست، هر چند در زمان جرج بوش تلاش هاي زيادي براي خارج كردن نام گروهك منافقين از ليست سازمان هاي تروريستي انجام گرفت اما در نهايت توفيقي در اين تلاش ها حاصل نشد.
اين اقدام در حالي انجام مي شود كه هفته گذشته و پس از افشاگري هاي رسانه ها مبني بر ارتباط ميان رژيم صهيونيستي و منافقين، رئيس دفتر سازمان جاسوسي اين رژيم (موساد) در منطقه كردستان عراق براي اولين بار به ارتباط نظامي ميان تل آويو و اين گروهك تروريستي اعتراف كرد.
خاطرنشان مي شود علاوه بر حمايت آمريكا از گروهك تروريستي منافقين كه تاكنون هزاران نفر از مردم بي گناه ايران و عراق را به خاك و خون كشيده اند، گروهك تروريستي جندالله نيز كه اخيراً در يك اقدام تروريستي در زاهدان صدها نفر از انسان هاي پاك و متدين را شهيد و زخمي كرد مورد حمايت مقامات آمريكايي و اسرائيلي است.

منبع: کیهان: 27 تیر 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.