شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمد خاتمي: فتنه گران عليه آرمان هاي امام شمشير كشيدند و آبروي نظام را بردند

ایلنا

عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: اينكه مي‌بينيم پس از 31 سال عده‌اي كه بعضا در راس بودند خط و راه را گم كرده و در مقابل ولايت ايستادند، دلمان نمي‌سوزد يا كمتر مي‌سوزد.
به گزارش ايلنا، آيت الله سيد احمد خاتمي در جمع مردم طبس اظهار داشت: به لطف خدا بخش اعظمي از يک فتنه را پشت سر گذاشتيم اما همچنان انقلاب اسلامي با دشمنان و فتنه گران مختلفي مواجه است که لازمه مقابله با آن هوشياري مردم است.
عضو هيات رئيسه جامعه مدرسين حوزه با اشاره به وجود سه نوع جامعه حق مدار، باطل و فتنه در جهان خاطرنشان کرد: جريان کنوني حاکم در ايران جريان حق است و در چنين جامعه اي وظيفه ملت تقويت حق و حاکميت است.
خاتمي افزود: در جامعه باطل نيز وظيفه انسان بر هم زدن جريان انحرافي و در فضاي فتنه وظيفه انسان تقويت بصيرت است زيرا مهمترين مشکل زندگي در اين فضا بي بصيرتي است. او ادامه داد: راه حق فقط و فقط راه ولايت است و زندگي در اين راه دين و ايمان مي خواهد.
او خاطرنشان كرد: اينكه مي‌بينيم پس از 31 سال عده‌اي كه بعضا در راس بودند خط و راه را گم كرده و در مقابل ولايت ايستادند، دلمان نمي‌سوزد يا كمتر مي‌سوزد، اما انسان از آن جوان شهرستاني كه جواني، عمر و نشاطش را فداي يك مشت انسان جاه‌طلب و تشنه قدرت مي‌كند، دلش مي‌سوزد.
اين عضو هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري بيان داشت: فتنه سال گذشته جزو فتنه‌هاي پيچيده بود، زيرا كساني به جنگ با نظام آمدند كه همه چيزشان از نظام بود و اگر حضرت امام خميني (ره) حكم به آنها نداده بودند و تاييد و تجليل‌شان نمي‌كردند، چيزي نبودند.
وي افزود: اينها عليه آرمان‌هاي امام (ره) شمشير كشيده و آبروي نظام را به ناحق بردند و در طول اين 13 ماه چنان خيانتي به مملكت كردند كه منافقان نتوانسته بودند.
عضو مجلس خبرگان رهبري گفت: جريان جهنمي سازمان منافقان که از سال1345 شکل گرفت از همان ابتدا پايه سستي داشت که نتوانست کاري از پيش ببرد و همين باعث شد در سال 1354 به صراحت اسلام را کنار بگذارند و مرتد شوند.
خاتمي در پايان به رويدادهاي اخير کشورمان اشاره و خاطرنشان کرد: منافقان مي خواهند دست جوانان را از ولايت جدا کنند اما به فضل خداوند نخواهند توانست. او ادامه داد: در هر صحنه اي که افرادي با درک خداشناسي کم حضور داشته اند به انقلاب اسلامي ضربه زده اند

منبع: ایلنا: 20 مرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.