شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

امام جمعه بوشهر: 50 درصد طلاق‌ها از بي‌حجابي است!

ایلنا

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه بوشهر در ديدار با فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: آمار نشان مي‌دهد 50 درصد از طلاق‌ها و اختلافات خانوادگي ريشه در بي‌حجابي دارد.
به گزارش خبرگزاري ايلنا، آيت‌الله صفايي بوشهري نماينده مقام معظم رهبري در استان و امام جمعه بوشهر روز گذشته در ديدار با فرمانده انتظامي استان 50 درصد از آمار طلاق را از بي‌حجابي دانست و افزود: خوشبختانه با توجه به محيط مذهبي بودن استان بوشهر در اين استان وضعيت بدحجابي آنچنان وضعيت نامطلوبي ندارد اما با همان تعداد کم برهم‌زنندگان امنيت اخلاقي در جامعه نيز بايد با تذکر برخورد شود.
اين مقام مسئول در ادامه تصريح کرد: اين نيرو به عنوان يک نيروي کارآمد سد محکمي در مقابل توطئه‌هاي دشمن براي برهم زدن آسايش و امنيت مردم است.
آيت‌الله صفايي بوشهري، با اشاره به مسئوليت خطير پليس در استان بوشهر گفت: با توجه به وجود منابع استراتژيک و محيط تجاري در اين استان، موقعيتي است که افراد سودجو و شياد بتوانند از فضاي استان و از اين جغرافيا براي رسيدن به اهدافشان استفاده کنند.
امام جمعه بوشهر در خصوص ماه مبارک رمضان خاطرنشان ساخت: همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها بايد با پليس همکاري لازم را داشته باشند تا با مظاهر روزه‌خواري برخورد شود و تذکرات لازم ارائه شود.

منبع: ایلنا: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.