شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دعوت از همه عناصر صديق انقلاب به سياست جذب حداكثري

ایلنا

249 نماينده مجلس طي بيانيه‌اي با حمايت از سخنان اخير رهبر معظم انقلاب، همه عناصر صديق انقلاب را به معاضدت ملي و سياست جذب حداكثري در عرصه سياست داخلي كشور دعوت كردند.
به گزارش خبرنگار ايلنا، در پايان جلسه علني امروز مجلس 249 نماينده طي بيانيه‌اي حمايت خود را از سخنان اخير رهبر معظم انقلاب اعلام كردند.
متن اين بيانيه به شرح زير است:
در روزهاي ماه رمضان كه ماه رحمت و ضيافت الهي براي تقرب همه دل‌هاي مومن و مسلمان است، يكبار ديگر رهنمودهاي رهبري به عنوان محور و جلوه‌گاه وحدت همه آحاد جامعه و مسوولان، نوعي بيدارباش براي همگان بود كه با درك شرايط حساس كنوني قول و فعل خود را يكسره در جهت وحدت امت به كار ببندند.
مجلس شوراي اسلامي، تبيين رهبري از جوهره منازعه استكبار آمريكا و صهيونيسم تا انقلاب اسلامي و منافع ملت را بسيار دقيق، آراسته و روشن مي‌داند كه مثل هميشه زنگارهاي فريبنده دشمن را از صحنه سياست زدود. آنها يكسره به دنبال فشار و تهديد هستند اما آهنگ دروغين مذاكره را براي بهبود وجهه بين‌المللي خود سر مي‌دهند.
جمله كوتاه و پرمغز ايشان در بحث تهديد، راهگشاي نسبت انقلاب اسلامي و استكبار در طول سال‌هاي گذشته، راه اصلي انقلاب را نشان داد كه ما اهل مذاكره هستيم اما نه با آمريكا.
ملت اين نداي استوار را مبني بر حكمت و عزت مي‌دانند و با تبعيت از اين انديشه عميق دشمنان استكبار را به ستوه خواهد آورد.
نمايندگان مجلس شوراي اسلامي منظومه پر ارزش رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب را كه در مقابله با دشمنان، وحدت و همدلي قوا، همفكري آنان در يافتن راه‌هاي توسعه كشور و تبديل تحريم‌هاي زورگويانه آنها به فرصت اقتصادي است را ارج مي‌نهند و همه عناصر صديق انقلاب را به معاضدت ملت و سياست جذب حداكثري در ميان سياست داخلي دعوت مي‌كند و از رهبر حكيم انقلاب كه با سخنان خود بار ديگر شفافيت و روشنگري امام خميني را در اذهان متبادر نمودند سپاسگذاري مي‌كنيم.

منبع: ایلنا: 31 مرداد 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.