شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

حمله فاحشه ایتالیایی - همسر بدنام ساركوزي - به کیهان!

کیهان

همسر فاسدالاخلاق ساركوزي رئيس جمهور فرانسه كه به تازگي از خيانت يك زن جنايتكار و فاسدالاخلاق در ايران جانبداري كرده، نسبت به گزارش كيهان غيرتي شد. نشريه فرانسوي پست نوشت كارلا بروني از اينكه روزنامه كيهان و تلويزيون ايران وي را فاسدالاخلاق معرفي كرده اند، شگفت زده و عصباني شده است. روزنامه انگليسي ديلي ميل نيز از قول يك منبع داخلي در اليزه نوشت: بروني به شدت از اين موضوع شوكه شده است.
كارلا بروني اخيراً ضمن جانبداري از كمپين حمايت از «س-م» - زني كه پس از برقراري روابط نامشروع و زناي محصنه با مردي ديگر، اقدام به قتل همسر خود كرده- خطاب به اين جنايتكار گفته بود «حكم صادره براي تو ناعادلانه است. من از اينكه تو به خاطر دوست داشتن يك نفر محكوم به مرگ شده اي، واقعاً متعجب شدم. از همان قعر سلول بدان كه ما هرگز تو را فراموش نخواهيم كرد و همسرم پيگير آزادي توست».
غيرتي شدن ناگهاني اين فاحشه ايتاليايي در قبال خبر كيهان در حالي است كه وي قبل و بعد از ازدواج با ساركوزي داراي روابط نامشروع با افراد گوناگون بوده و خود نيز با ورود به زندگي ساركوزي و يك سال ارتباط پنهاني با وي، باعث پاشيدن خانواده رئيس جمهور فرانسه و طلاق گرفتن همسر دوم ساركوزي شده است.
پيش از اين روزنامه انگليسي ديلي ميل در گزارشي تصريح كرده بود: كارلا بروني زماني با ميك جاگر خواننده انگليسي روابط مخفيانه برقرار كرده و اين در حالي است كه جاگر در همان زمان با جري هال يك زن آمريكايي زندگي مي كرد و حتي از وي داراي 4 فرزند بود.
شبكه بي بي سي هم در معرفي كارلا بروني مي نويسد: در ليست روابط جنسي بروني، نام هايي چون ميك جاگر، كوين كاستنر، وينسنت پرز، دونالد ترامپ و حتي لورانت فابيوس نخست وزير سابق انگليس ديده مي شود.
بي بي سي در ادامه، در بيان سابقه روابط كارلا بروني آورده است: در سال 2001 و در حالي كه بروني به زندگي با «ژان پائول آنتوان» نويسنده فرانسوي مشغول بود، روابط غيراخلاقي مخفيانه اي را با پسر او رافائل كه 10 سال از خودش كوچكتر بود، آغاز كرد و اين رابطه باعث آن شد كه رافائل از «جاستين لاوي» همسر خود جدا شود. جاستين لاوي در واكنش به اين اقدام غيراخلاقي بروني، بيكار ننشست و در سال 2004 با انتشار رماني در خصوص زن جواني كه شوهرش توسط يك «زن گستاخ با لبخندي مخرب» فريفته مي شود، اين اقدام بروني را افشا كرد.
كارلا بروني در سال 2001 از رافائل صاحب يك فرزند پسر شد اما در سال 2007 و در حالي كه رافائل اعلام داشت كه بروني به زندگي متعهد نيست، از يكديگر جدا شدند.
بي بي سي در ادامه افزوده است: كارلا بروني همچنين سال گذشته در گفتگو با نشريه زنان فيگارو، اعلام كرده است كه «تك همسري حوصله من را سر مي برد»! و «اين عشق است كه زمان طولاني مي ماند و هوس آتشين، دو يا سه هفته بيشتر دوام نمي آورد.»
«بانوي اول» فرانسه تنها يك سال پس از اينكه به كاخ اليزه راه پيدا كرد، به ساركوزي نيز خيانت كرد. براساس گزارش نشريه فرانسوي «لو ژورنال دوديمانش» در ماه مارس، او با «بنژامين بيولاي» يك خواننده جوان فرانسوي روابط نامشروعي برقرار كرد كه اين، باعث رنجش خاطر مردم فرانسه، افت محبوبيت ساركوزي و افزايش انتقادات به وي به خاطر انتخاب چنين فرد خائني به عنوان همسر رئيس جمهور فرانسه شد.
اين روزنامه در ادامه آورده بود: كارلا بروني از چندين سال پيش، از دوستان صميمي بيولاي بوده و اكنون نيز به رغم اينكه اصطلاحاً همسر ساركوزي است اما به طور غيررسمي با اين خواننده فرانسوي در پاريس زندگي مي كند.
بررسي سوابق كارلا بروني به روشني نشان مي دهد كه چرا اين زن بدسابقه، از يك زن ايراني مرتكب زناي محصنه و مشاركت كننده در قتل همسرش كه به مرگ محكوم شده، حمايت كرده است و در واقع خود وي نيز مستحق مرگ است.

منبع: کیهان: 9 شریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.