شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

همسر بدكاره رئيس جمهور فرانسه، نخست وزير فاسدالاخلاق ايتاليا

کیهان

سردسته مافياي ايتاليا به باند دفاع از خيانت و جنايت پيوست (خبر ويژه)

بعد از افتضاح همسر بدكاره رئيس جمهور فرانسه در حمايت از يك زن بدكاره و قاتل ايراني، نخست وزير فاسدالاخلاق ايتاليا هم به اين كلوپ پيوست.
به دستور سيلويو برلوسكوني كه سمبل انحطاط اخلاقي و اعتياد به فساد جنسي در ايتاليا به شمار مي رود، عكس بزرگ «س-م» (زن جنايتكاري كه پس از ارتكاب زناي محصنه، شوهرش را نيز با سبعيت تمام به قتل رساند) بر سردر ساختمان نخست وزيري نصب شد! حمايت برلوسكوني از اين زن جنايتكار از آن جهت عبرت آموز است كه شخص وي از سردسته هاي مافيا در ايتاليا به شمار مي رود و هر چند هفته يك بار، سند و تصوير و گزارش تازه اي از رسوايي هاي اخلاقي او در مطبوعات ايتاليايي و اروپايي منتشر مي شود. هرزگي اخلاقي برلوسكوني و ارتباطات گسترده وي با فواحش خياباني بارها باعث جنجال در ايتاليا شده و كار را به آنجا كشانده كه ورونيكا لاريو همسر دوم وي، خواستار طلاق و جدايي شده است. همسر دوم برلوسكوني پس از 10 سال ارتباط با وي اقدام به ازدواج با نخست وزير ايتاليا كرده بود. برلوسكوني بيماري اخلاقي خويش را تا مرز تأثيرگذاري در چينش اعضاي كابينه هم گسترش داده و براساس گزارش مطبوعات ايتاليايي، انتخاب شماري از اعضاي زن كابينه، هيچ دليل ديگري جز بيماري نخست وزير ايتاليا ندارد.
در همين حال برخي گزارش هاي رسانه ها حاكي است برلوسكوني از يك باشگاه فوتبال تحت نفوذ خود خواسته در حمايت از «س-م» نوار سبز به مچ و لباس خود ببندند! حزب سبز ايتاليا هم تجمعي 30 نفره را با مشاركت گروهك تروريستي منافقين در شهر رم و در حمايت از «س-م» ترتيب داد.
پيش از برلوسكوني، كارلا بروني همسر بدكاره و ايتاليايي الاصل ساركوزي رئيس جمهور فرانسه، از خيانت «س-م» به همسر خويش دفاع كرده بود. با اين اوصاف پيش بيني مي شود كاندوليزا رايس وزير خارجه سابق و بيل كلينتون رئيس جمهور اسبق آمريكا، ليوني وزير خارجه سابق اسرائيل، و هيگ وزير خارجه فعلي انگليس هم به تيم برلوسكوني و بروني بپيوندند و كلكسيون هرزگي را در حمايت از كسي كه خيانت و جنايت را يكجا مرتكب شده، كامل كنند.
شايان ذكر است در پي انتشار گزارش كيهان - مستند به گزارش رسانه هاي غربي- درباره هويت همسر ساركوزي، چندتن از عناصر گروهكي آشوبگر و بازداشت شده در نامه اي خطاب به كارلا بروني، از نامبرده تمجيد و نسبت به مواضع كيهان عذرخواهي كردند كه به نظر مي رسد اين اقدام در راستاي جلب حمايت طرف فرانسوي و همچنين ابراز دلخوري است نسبت به اينكه به اندازه «س-م» هم آدم حساب نشده است. پاي اين نامه كه در «بالاترين» منتشر شده، اسامي طبرزدي، اصانلو، بداقي، مجيد توكلي و رفيعي فروشان ديده مي شود. توكلي در جريان اغتشاشات روز 16 آذر در حال فرار با لباس مبدل (چادر!) بود كه دستگير شد.

منبع: کیهان، 14 شهریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.