شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اختلافات درونی سپاه پاسداران علنی می شود

ایلنا

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران در گفت‌وگو با ايلنا:


مسوولان دست از اختلافات سطحي و مقطعي بردارند


 


تبليغات و حركت‌هاي زودرس از هر طرف و جناحي هم كه باشد صحيح نبوده و به وحدت ضربه مي‌زند و زمينه رقابت‌هاي ناسالم را فراهم مي‌كند/ هيچ فرد يا مسوولي عاري از نقد نيست.


ایلنا: نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران با تاكيد براينكه خواص و مردم بايد چشم و گوششان به سخن مقام معظم رهبري باشد،گفت:‌ مسوولان و كساني كه دلشان براي انقلاب مي‌سوزد بايد دست از اين اختلافات مقطعي و سطحي بردارند.
حجت‌الاسلام علي سعيدي در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا ، در خصوص تاكيد مقام معظم رهبري مبني بر لزوم وحدت در كشور گفت:‌ وحدت در هر جامعه‌اي محور و نماد مي‌خواهد كه در جامعه محور اين مسئله امام، انقلاب و خصوصا مقام معظم رهبري است، چرا كه در هر مسئله‌اي سخن آخر را رهبري مي‌زنند.
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران تصريح كرد: خواص و مردم بايد چشم و گوششان به سخن مقام معظم رهبري باشد و كوچكترين زاويه‌اي نداشته باشند.
وي افزود: مسوولان و كساني كه اين اصول را قبول دارند،دلشان براي انقلاب مي‌سوزد و به اصول و آرمان‌هاي امام و انقلاب پايبند هستند،بايد دست از اين اختلافات مقطعي و سطحي بردارند و جهت نظام را تقويت كنند.قطعا آن نتيجه‌اي كه مدنظر بوده حاصل خواهد شد.
سعيدي تبليغات زودرس براي انتخابات بعدي را نادرست دانست و اظهار داشت : تبليغات و حركت‌هاي زودرس از هر طرف و جناحي هم كه باشد صحيح نبوده و به وحدت ضربه مي‌زند و زمينه رقابت‌هاي ناسالم را فراهم مي‌كند.
نماينده ولي فقيه در سپاه با تاكيد براينكه ميان نقد و تخريب بايد تفكيك قائل شد،خاطرنشان كرد: هيچ فرد يا مسوولي عاري از نقد نيست،مسوولان ضمن اينكه بايد نقد پذير باشند بايد از اختلاف و تخريب پرهيز كنند،چرا كه به وحدت آسيب مي‌رساند.

منبع: ایلنا، 15 شهریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.