شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اعتراف صريح زهرا رهنورد به ائتلاف با منافقين و بهايي ها

کیهان

همسر يكي از بازيگران فتنه حضور عناصر ضد دين و لائيك در فتنه سبز را تأييد كرد.
زهرا رهنورد كه خود به بهانه ادعاي فمينيستي با برخي از اين عناصر مرتبط است در گفت وگو با سايت جرس تأييد كرد عناصر لائيك و ضد انقلاب در جريان متبوع وي حضور دارند.
جرس از وي پرسيد «شما بارها تأكيد كرده ايد متكثر بودن جنبش را نقطه قوت آن مي دانيد. سوال اين است كه فصل مشترك ميان گروه هاي مختلف اصلاح طلب و جنبش داخل كشور با برخي گروه هاي اپوزيسيون ديگري كه باوري به چهارچوب هاي نظام و قانون اساسي و حتي دين ندارند، دركجاست؟» رهنورد در پاسخ گفت: در اين شكي نيست كه تكثر و تنوع مهمترين شاخصه جنبش سبز است. در دل جنبش از آدم هاي صددرصد مذهبي وجود دارد تا كساني كه به لحاظ اعتقادات مذهبي ضعيف و يا حتي لائيك هستند. با صداقت جور درنمي آيد كه حضور اين افراد در جنبش سبز را انكار كرد. اما كف خواسته هاي همه نيروها و چهره هاي متفاوت با جنبش، آزادي، دموكراسي و احترام به حقوق شهروندي است. با واقعيت جنبش هم جور درنمي آيد كه همه را وادار كنيم كه مثل هم فكر كنند.]![
وي توضيح نداد كه «سقف» خواسته هاي مشترك آنها با جريان هاي ضد دين و ضد قانون اساسي كدام است؟ وي از طريق شبكه بي بي سي يكي از آغازكنندگان پروژه آمريكايي - انگليسي القاي تقلب در انتخابات بود.
اذعان رهنورد به همراهي جريان هاي لائيك و معارض با قانون اساسي و دين در حالي است كه موسوي در طول حوادث يك سال گذشته خود يكي از مهره هاي جريان هاي ضد انقلاب در زمينه قانون شكني، برپايي آشوب، حمايت از تروريست ها و محاربين، و حرمت شكني علني عليه قانون اساسي، انقلاب اسلامي، حضرت امام و عاشوراي حسيني بود.

منبع: کیهان: 21 شهریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.