شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

رفسنجانی در پي آزادي فتنه‌گران است تا فرزند خودش هم مصون بماند

رجانیوز

دبير سياسي نشريه پرتو سخن و عضو هيات علمي موسسه آموزشي -پژوهشي امام خميني(ره) گفت: هاشمي رفسنجاني در پي آزادي فتنه گران است تا فرزند خودش هم از پيگرد قضايي مصون بماند.


'قاسم روانبخش' روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سياسي ايرنا با اشاره به ملاقات هاشمي رفسنجاني با خانواده هاي زندانيان فتنه ، تاكيد كرد كه او با اين ملاقات ها تنها خود را در نزد مردم بي اعتبارتر كرد.


وي با يدآوري اينكه هاشمي همچنين در خطبه هاي آخرين نماز جمعه اي كه حضور يافته بود بر آزادي فتنه گران تاكيد داشت، گفت: او در آن زمان هم مهم ترين خواسته اش آزادي فتنه گران بود.


روانبخش دليل ديدار خانواده زندانيان فتنه با هاشمي را نقش هاشمي در حوادث انتخابات دانست و گفت: هاشمي در ماجراي فتنه بي تاثير نبود او نخستين كسي بود كه نامه سرگشاده را به رهبري نوشت وتهديد به حوادث خياباني كرد.


روانبخش افزود: همسر آقاي هاشمي در روز انتخابات از مردم خواست كه به خيابان ها بيايند و فائزه و مهدي از مهم ترين افراد در اين حوادث بودند.


وي گفت: هاشمي در اين ملاقات ها مي خواهد اين طور القا كند كه اين افراد بي تقصير بوده اند تا اين گونه فرزندان خود را بي گناه جلوه دهد.

منبع: رجا نیوز: 31 شهریور 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
رجانیوز:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.