شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

طرح مكتب ايراني به جاي مكتب اسلام از برنامه هاي دشمن درحوزه دين است

کیهان

وزير اطلاعات، ترويج تفكرات باستان گرايانه و معرفي مكتب ايراني به جاي مكتب اسلام را از برنامه هاي دشمن در حوزه دين دانست.
حجت الاسلام حيدر مصلحي درمراسم رونمايي از نرم افزار شهداي روحانيت و تجليل از ايثارگران، با تاكيد بر اينكه درحوزه ديني تهاجماتي بسيار گسترده آغاز شده درتشريح برنامه هاي دشمنان دراين خصوص خاطر نشان كرد:«تلاش دارند با جايگزين كردن افرادي به جاي روحانيت، رابطه مردم را با منابع اصيل اسلامي قطع كنند و در همين راستا برخي ازافراد را كه مرتبطين با فتنه گران درسال 88 بودند را به عنوان چهره هاي اسلام شناس واقعي علم كرده اند كه سروش، كديور، مهاجراني و... از اين دست افرادند.»
وي طراحي انواع شبهات، ايجاد نگاه بدبينانه نسبت به مباني شيعي، تلاش هدفمند براي تقليل جمعيت كشور در چشم انداز 30الي 50ساله، ترويج تفكرات باستان گرايانه و معرفي مكتب هايي مانند مكتب هاي ايراني به جاي مكتب اسلام را از ديگر برنامه هاي دشمنان درحوزه دين دانست.
وزير اطلاعات با اشاره به فعاليت هاي فرقه هاي ضاله، گفت:«اگر تا ديروز تنها يك جمعيت چند صد نفري بودند، اما امروزه به صورت علمي به مقابله با حوزه هاي علميه و انديشمندان ما مي آيند.»
حجت الاسلام مصلحي هشدار داد:« امروزه بسياري از افرادي كه به تازگي مسيحي شده اند، روزي مخلصين اهل بيت و شيعه هاي معتقد بودند و دشمنان با روش هاي علمي آنها را به تركيه كشانده و براي آنها مراسم غسل تعميد گذاشته اند.»
مصلحي، گفت: «اين افرادي كه تا ديروز شيعيان معتقد بودندو امروز مسيحي شده اند به ميزان بسيار بالايي قدرت تخريبي دارند».
وي با بيان اينكه نبايد اين قدر فكر خود را روي صهيونيسم مسيحي متمركز كنيم، گفت:«امروزه صهيونيسم مسيحي در صدد ساماندهي جماعت صهيونيسم شيعي است و براي اين امر نيز سرمايه گذاري هاي فراواني صورت داده اند».
وزير اطلاعات با اشاره به فعاليت هاي فرقه بهاييت هم گفت:«آن ها به انواع شگردهاي شيعي تسلط يافته اند و تمام تمركز خود را بر جذب شيعيان گذاشته اند».
وي انجمن حجتيه را گروهي ديگر دانست كه «با پول هاي كلان چاقوي دشمنان را عليه شيعيان تيز مي كند».

منبع: کیهان: 4 مهر 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.