شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

امروز در تهران ,فاتحه فوتبال خوانده شد!
ستون ورزش

 

 

امروز در تهران ,فاتحه فوتبال خوانده شد!

ستون ورزش

محمود کوتولو خود را به بازی گرفته و همه محمود کوتولو را در بازی های خود شرکت داده اند. آخرین بازیگری که در تهران برای احمدی نژاد و مردم دردمن ایران بازی ترتیب داده است جناب مورالس رئیس جمهور بولیوی است که به تهران سفر کرده تا از خوان نعمت و بخشش های کیسه خلیفه برخوردار شود و برای این که در خالی کردن کیسه خلیفه موفق شود هم در تبریز و هم در تهران از دروازه فوتبال وارد شده و توپ و دروازه را بهترین ورود برای برداشتن کلاه محمودی و دست نشاندگان وی در نظر گرفته است / تا جائی که هر دو رئیس جمهور / یکی به اهدف خالی کردن کیسه خلیفه و دیگری با هدف چپاول و بخشش ثروت مردم ایران در قالب دو تیم فوتبال در دانشکده افسری تهران به میدان رفته اند تا فاتحه فوتبال مورد پسند و علاقه مردم را با هم قرائت کنند!

احمدی نژاد/یک روز خصلت پهلوانی را خدشه دار می کند و روز دیگر فوتبال جذاب و مورد علاقه مردم را!

در این خصوص خبر گزاری ایسنا خبر زیر را مخابره کرده است

بازي دوستانه فوتبال به نفع تيمي كه رييس‌جمهور در آن حضور داشت به پايان رسيد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: سياسي

بازي دوستانه فوتبال با حضور روساي جمهور ايران و بوليوي با نتيجه 8 بر 6 به نفع تيمي كه رييس‌جمهور در آن حضور داشت به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در جريان بازي فوتبال دوستانه كه با حضور روساي جمهور ايران و بوليوي برگزار شد، در تيم سفيدپوش كه روساي جمهور دو كشور حضور داشتند، پس از تساوي 4 بر 4 در دوازده دقيقه بازي، در ضربات پنالتي تيم سفيدپوش با نتيجه 8 بر 6 بر تيم قرمز پوش كه تعدادي از بازيكنان تيم ملي در آن حضور داشتند، غلبه كرد.

كريم باقري از تيم سفيدپوش در جريان بازي جاي خود را به علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني كشورمان داد و در اواخر بازي نيز احمدي‌نژاد جاي خود را با كريم باقري عوض كرد.

در جريان اين بازي هشت گل رد و بدل شد كه از تيم سفيدپوش يك گل توسط احمدي‌نژاد،‌ يك گل توسط مورالس، يك گل توسط كريم باقري و يك گل نيز توسط فرهاد مجيدي زده شد. همچنين در جريان زدن پنالتي‌ها نيز داور به دروازه‌بان تيم سفيدپوش اخطار داد كه منجر به تكرار ضربه پنالتي شد. احمدي‌نژاد نيز يكي از ضربات پنالتي را به گل تبديل كرد كه تماشاچيان با فريادهاي دكتر بزن تو گل، از وي حمايت كردند.

پس از اتمام بازي احمدي‌نژاد و مورالس در دور سالن سرپوشيده به حركت درآمدند و با تماشاچيان دست دادند. پس از آن در وسط زمين ضمن گفت‌وگو با بازيكنان تيم ملي، سعيدلو رييس سازمان تربيت‌بدني كارت قرمزي را به عنوان اخطار به فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال داد كه احمدي‌نژاد كارت را از او گرفت و به سعيدلو نشان داد. سپس احمدي‌نژاد نسبت به احساسات تماشاچيان كه همگي از افسران دانشكده افسري امام علي (ع) بودند و شعار مي‌دادند دكتر بازم بيا، پاسخ داد.

 

منبع: سايت ديدگاه                                                               korosh_ims@yahoo.com

 

 @ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

 

 

منبع: سايت ديدگاه

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.