شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سایت رفسنجانی این بار علیه محسن رضایی

رجانیوز

سایت شخصی آقای هاشمی رفسنجانی که هر روز با انتشار مطالبی تاریخی مواضع روز رئیس مجمع تشخیص درباره موضوعات مختلف را از این طریق اعلام می کند، امروز در مطلبی از بی توجهی آقای رضایی به قوانین انتقاد کرده است.


به گزارش شبکه ایران، سایت شخصی آقای هاشمی رفسنجانی که هر روز با انتشار مطالبی تاریخی مواضع روز رئیس مجمع تشخیص درباره موضوعات مختلف را از این طریق اعلام می کند، امروز در مطلبی با عنوان "گلایه قائم مقام فرمانده سپاه به هاشمی: محسن رضایی به قانون سپاه کم توجه است!"، از بی توجهی آقای رضایی به قوانین انتقاد کرده است.


در بخشی از این مطلب که در جریان نقل خاطرات آقای هاشمی از روز 6 آبان ماه سال 1366 منتشر شده آمده است: آقای [سید محمد باقر] حکیم و برادرش آمدند. ضمن تشکر از امکانات جدید که به رزمندگان عراقی داده‌ایم، در خواست امکانات بیشتر از جمله آزاد کردن اسرای بیشتر برای تشکیل یک لشکر زرهی و دادن اسلحه و امکانات و حقوق بیشتر به آنها و دادن مسکن و تامین راه‌های بیشتر برای ورود به داخل عراق داشتند. چند نفر از وزارت ارشاد برای گزارش و مشورت درباره کنفرانس مکه و مدینه که برای تبلیغات برگزار می‌شود، آمدند. قول دادم که شرکت کنم و به سئوالات پاسخ دهم. عصر هیأت رئیسه مجلس جلسه داشت و اول شب آقای [علیرضا] افشار قائم مقام آقای محسن رضایی آمد. از آقای رضایی به خاطر عدم توجه به قانون سپاه و تغییرات دائم غیر لازم در سپاه گله دارد و استمداد کرد. خیلی‌ها این اشکال را دارند. آقای مهدی نژاد آمد، گزارش داد و برای امور جدید مشورت کرد."


سایت شخصی آقای هاشمی رفسنجانی دو روز پیش هم مطلبی را با عنوان "هاشمی: از همان روزی که پای حق مردم ایستادیم از عشق به فرزند هم گذشتیم" منتشر کرد اما پس از آنکه رسانه های خبری به انتشار آن و مقایسه حمایت کنونی آقای هاشمی از فرزندانش بویژه مهدی و فائزه هاشمی پرداختند، این سایت تیتر مطلب خود را تغییر داد و نوشت: "هاشمی: پای حق مردم که پیش می آید باید از عشق به فرزند هم گذشت."


رئیس مجمع تشخیص اکنون به حمایت از اقدامات غیرقانونی برخی نزدیکانش از جمله چند تن از اعضای خانواده خود متهم است.

منبع: رجانیوز: 7 آبان 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
رجانیوز:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.