شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

يك تا 3 سال محروميت در انتظار فوتباليست‌هاي دستگير شده در پارتي شبانه!

 

 

يك تا 3 سال محروميت در انتظار فوتباليست‌هاي دستگير شده در پارتي شبانه!

ستون ورزش

خبر یک

دستگيری چند فوتباليست معروف در چند پارتی شبانه، ايسنا

- تحقيقات در رابطه با اين موضوع ادامه دارد .
 
 در پی متلاشی شدن چند پارتی شبانه در شمال تهران چند تن از ورزشکاران معروف توسط پليس دستگير شدند. مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاييد اين خبر به ايسنا، اعلام کرد : طی ۴۸ ساعت گذشته حدود چهار پارتی در شمال تهران توسط پليس تهران بزرگ شناسايی و متلاشی شد که در هر پارتی حدود ۵۰ نفر دستگير شدند. بنابراين گزارش در بين افراد دستگير شده ، دو تا سه نفر از فوتباليست‌های معروف نيز هستند اين درحاليست که چندين دختر و پسر معلوم‌الحال هم در بين دستگيرشدگان وجود دارند. همچنين ماموران پليس در اين پارتی‌ها تعدادی سی‌دی‌های مستهجن، فيلم و عکس مستهجن و مشروبات الکلی به همراه آلات و ادوات لهو و لعب را کشف و ضبط کردند و تحقيقات بيشتر در رابطه با اين موضوع همچنان ادامه دارد.

خبر دو

  كميته رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي بررسي مي‌كند

يك تا 3 سال محروميت در انتظار فوتباليست‌هاي دستگير شده در پارتي شبانه

خبرگزاري فارس: كميته رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال وضعيت فوتباليست‌هاي دستگير شده در پارتي شبانه را بررسي مي‌كند و يك تا 3 سال محروميت در انتظار اين افراد خواهد بود.به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، طبق اعلام مركز اطلاع‌رساني فرماندهي انتظامي تهران بزرگ چند فوتباليست معروف در پارتي شبانه دستگير شدند.
بر اين اساس كميته رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال به وضعيت اين دستگيرشدگان رسيدگي خواهد كرد و پس از بررسي شرايط اين بازيكنان پرونده را به كميته انضباطي فدراسيون ارجاع خواهد داد.
مسئولان كميته انضباطي در اين مورد اعلام كرده‌اند به ميزاني كه جرم اتفاق افتاده مراجع قضايي و دادگاه براي اين بازيكنان محكوميت تعيين مي‌كنند و به ميزاني كه اين تخلف به حيثيت فوتبال از نظر معنوي آسيب رسانده تنبيه براي آنها در نظر گرفته مي‌شود چرا كه حضور اين افراد در پارتي فقط بحث ورود به زندگي شخصي آنها نيست بلكه طبق آئين‌نامه فوتبال اگر يكي از اهالي فوتبال مرتكب جرمي شود كه آن جرم به مجموعه فوتبال آسيب بزند، اين مسئله يك تخلف حرفه‌اي محسوب مي‌شود.
در آئين‌نامه انضباطي براي چنين افراد متخلفي آئين‌نامه انضباطي يك تا سه سال محروميت در نظر گرفته است. بنابراين فوتباليست‌هاي دستگير شده حداقل يك سال و حداكثر سه سال به ميزان شدت و ضعف تخلف از فوتبال محروم خواهند شد.

http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8909140696ا لینک مرتبط با ان خبر.

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.