شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

بايد به طور جدي با پاكستان اتمام حجت كرد

ایلنا

سخنگوي كميسيون امنيت ملي وسياست خارجي مجلس بر اتمام حجت با دولت پاكستان بخاطر بروز حوادث تروريستي در استان سيستان و بلوچستان تاكيد كرد.
كاظم جلالي در گفتگو با خبرنگار ايلنا ، در مورد حادثه تروريستي اخير در چابهار با ابراز تاسف از اين حادثه گفت : مسولان امنيتي و اطلاعاتي كشور بايد با سرعت اين موضوع را پيگيري كنند و در كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي نيز اين مسئله هفته آينده مورد بررسي قرار خواهد گرفت و از مسوولان مربوطه گزارشات لازم دريافت مي‌شود.
وي با بيان اينكه اين انفجارها لكه ننگي براي تروريست‌هاي مزدور بيگانه و نيز صهيونيست‌ها و آمريكايي‌هاست، تاكيد كرد: از طرف ديگر بايد به طور جدي با پاكستان اتمام حجت كرد و رايزني‌هاي جدي صورت گيرد تا تكليف تروريست‌هايي كه در مرزهاي پاكستان لانه كرده‌اند و اين عمليات‌هاي جنايتكارانه را انجام مي‌دهند روشن شود.
سخنگوي كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ادامه داد: نوع گفتگوها و موضع‌گيري‌ها در مقابل پاكستان بايد به گونه‌اي باشد كه منجر به اقدام آنان شود زيرا اگر پاكستان در اين زمينه اقدامي نكند جمهوري اسلامي ايران براي امنيت شهروندان خود هر اقدامي را انجام مي‌دهد.

منبع: ایلنا: /26 آذر 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.