شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

وزیر کشور خبر دستگيري جانشين ريگي را تاييد نكرد

ایلنا

وزير كشور با اشاره به اخباري كه درخصوص دستگيري يكي از سركردگان گروهك تروريستي ريگي منتشر شده است گفت : خبر دستگيري عبدالرئوف ريگي هنوز تاييد نشده است .
به گزارش ايلنا،مصطفي محمد‌نجار وزير كشور در حاشيه مراسم بدرقه رسمي معاون اول رئيس جمهور افغانستان در جمع خبرنگاران ‌در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه آيا خبر دستگيري "عبدالرئوف ريگي " يكي از سركردگان گروهك تروريستي ريگي صحت دارد ؟ گفت: اين خبر را ‌در مطبوعات و سايت‌ها ديديم اما در جلسه‌اي كه چند روز پيش در تركيه با وزير كشور پاكستان داشتيم، از او پرسيديم، ولي هنوز تأييد نكرده و اطلاع دقيقي به ما ندادند.
وي همچنين در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينكه ميان ايران و افغانستان چه توافقاتي در سفر معاون اول رئيس جمهور اين كشور به ايران صورت گرفت، افزود : يكي از مباحثي كه در جلسه بنده با وزير مهاجرين افغانستان انجام شد، بحث پناهندگان و اتباع افغاني حاضر در ايران بود.
وزير كشور با بيان اينكه در اين جلسه درخصوص تردد غير مجاز مهاجران افغاني مباحثي مطرح و بررسي شد گفت : از مقامات افغانستان خواستار قانونمند ‌شدن تردد اتباع شديم كه طرف افغاني پذيرفت و قرار شد گروه كاري مشترك تشكيل و نحوه قانونمندي رفت و آمد اتباع افغاني انجام شود.

منبع: ایلنا: 5 دی 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.