شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱ مه ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تا جمهوری اسلامی هست، ستم هست
میلاد مختوم

میلاد مختوم

ماشین آدم کشی و جنایت جمهوری اسلامی همچنان سنگدلانه از پیکر غرق به خون ملت اسیر ایران قربانی می گیرد. دستگیری، شکنجه و کشتار آزادیخواهان در ایران، کسب هر لحظه و هر ساعت و هر روز سردمداران جنایتکار جمهوری اسلامی است. اعدام ناجوانمردانه زندانی سیاسی علی صارمی و سایر اعدام های روزها و هفته های اخیر تنها بخشی از این سیر بی وقفه جنایت از زمان به قدرت رسیدن آخوندها در ایران است، تصویر تنها یک لحظه از بیش از سی سال ستم. تا این حکومت در ایران بر سر کار است، ملت ایران هیچ روز خوشی نخواهد داشت، زیرا بر طبق قوانین ضد بشری جمهوری اسلامی، ملت ایران همگی محارب اند و شایسته مجازات های قرون وسطایی.

 

تا جمهوری اسلامی هست، ستم هست و تا ستم هست، مبارزه با ستم هم هست و تا زمانی که کسانی هستند که با ستم مبارزه می کنند، امید به رهایی از ستم، نخواهد مرد. رژیم ضد بشری جمهوری اسلامی پس از این، همچنان که تا کنون خون مردم ایران را بر زمین ریخته است، باز هم خون خواهد ریخت تا به قول سرکرده خیانت پیشه گان و جنایتکاران عالم، خمینی دجال، درخت اسلام اش  با خون مردم ایران جان بگیرد. در برابر رژیم جنایتکاری که تمامی سرمایه های ملت اسیر ایران را در جهت سرکوب وحشیانه مردم به کار می گیرد، تنها مبارزه آشتی ناپذیر و تمام عیار برای سرنگونی است که روزنه امیدی به روی مردم ایران برای پایان دادن به بساط جهل و جنون و جنایت جمهوری اسلامی می گشاید.

 

آری، مبارزه تمام عیار، پی گیر و خستگی ناپذیر، این است پیام آنانی که به عشق آزادی مردم و آبادی ایران زمین، در برابر دژخیم خون آشام قهرمانانه می ایستند و در طنین فریادهای "زنده باد آزادی" بر طناب های دار بوسه می زنند. در سایه جان فشانی های بزرگوارانی همچون علی صارمی است، که روزی سر دشمنان مردم بر سنگ کوبیده خواهد شد.

 

درود بر خون پاک به ناحق ریخته تمامی مبارزان راه آزادی

 

 

میلاد مختوم

دوم ژانویه 2011

 

"یادداشت های روز"، ویژه سایت دیدگاه نوشته می شوند. در صورت تمایل به باز تکثیر متن، لطفا منبع را "یادداشت های روز سایت دیدگاه" قید کنید.

 

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
میلاد مختوم:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.