شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

جام ملتهای آسیا.ازبکستان/بدل اکراین 2 قطر صفر

 

جام ملتهای آسیا.ازبکستان/بدل اکراین 2 قطر صفر                                                                                                                                                    ستون ورزش

بیش از دو هزار خبرنگار/عکاس/گزارشگر و ده ها کانال تلویزیونی و صدها  فرستنده رادیوئی و صده شبکه ماهواره ای و اینترنتی مراسم گشایش پانزدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا از امروز و از شهر دوحه مرکز کشور قطر تحت پوشش رسانه ای قرار دادند. نزدیک به چهل هزار نفر تماشاگر در استادیوم زیبای خلیفه که چون نگینی در شهر دوحه برای میزبان می درخشد/ تماشاگر مسابقه افتتاحیه بین تیم های قطر و ازبکستان بودند.

تیم ملی قطر میزبان مسابقات/ در بیست و پنج دقیقه نیمه نخست نمایش و بازی ضعیف و نا هماهنگی را انجام داد و اگر کازانوف مهاجم چپ و گریز پای ازبکستان هوشیار می بود حداقل در دقایق هشت تا سیزده بازی می توانست دو بار دروازه قطر را باز کند. فاصله خط هافبک های قطر با خط دفاعی و شکاف عمیق در بین دو مدافع وسط عملا سازمان دفاعی قطر را در مقابل بازی سازی هافبک های ازبکستانی و حضور دو مهاجم سرعتی و تکنیکی نظیر کازانوف و الکساندر گیرخک/  را ناکارا  و ناتوان نشان می داد و متسو /مربی قطر خیلی زود به این مشکل پی برد و با گماردن دو هافبک دفاعی و نزدیک به مدافعان /توانست راه حمله و گریزهای مهاجمان ازبکستانی را سد کند و قطر از دقیقه بیست و پنج به بعد توانست شرائط بازی را متعادل کند و نیم نگاهی نیز به دروازه حریف داشت که در دقیقه 38 و بر روی ضربه ایستگاهی ضربه مستقیم فابیو سزار خط دفاعی ازبکستان را شکست و توپ این بازیکن پس از اصابت با تیر دروازه راهی اوت شد تا پاسخ شوت الکساندر مهاجم بلند قامت حریف را داده باشد/ الکساندر در دقیقه شش بازی با شوتی سرکش تیرک افقی دروازه قطر را بلرزه درآورد.

در نیمه دوم  قطر با تهاجم بازی را آغز کرد و در دقیقه 50 احمداف ناجی شد تا دروازه ازبکستان فرو نریزد. از این دقیقه به بعد ازبکستان حاکم توپ و میدان شد و در دقیقه 57 ضربه سنگین کازانوف توسط قاسم رحمان دروازه بان قطر به کرنر رفن و در بازگشت این کرنر احمد اف با شوتی سنگین و تما شائی گل نخست ازبکستان را به ثمر رساند و تعویض های پی در پی قطر نه تنها کار ساز نبود بلکه در دقیقه 76 اشتباه فاحش مدافع قطر در ارسال اشتباه توپ سرور جی باروف کاپیتان با هوش و بازی ساز ازبک را صاحب موقعیت کرد و وی تور دروازه قطر را برای دومین بار بلرزه در آورد. حملات پراکنده و احساسی قطر در دقایق پایانی نیز نتوانست نتیجه را تغییر دهد و ازبکستان نشان د اد که تیمی است به مانند اکراین. البته فقط تا اینجا در این مسابقه.

 

منبع سایت دیدگاه

korosh_ims@yahoo.com

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.