شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

افشین فرار کرد !

شباهت برخورد مسوولان با قطبی و برانکو

افشین فرار کرد

 

هر سری که به ایران می آیم باید کلی التماس کنم و افراد مختلف را واسطه کنم تا بیرون بروم " این جمله سرمربی تیم ملی ایران است که احتمالا دیگر به ایران خواهد آمد . او در یک جمع دوستانه به برخوردهایی که با او می شود اعتراض کرده و گفته که واقعا با حضور در ایران مشکل دارد.
در این مورد خبرگزاری فارس گزارشی منتشر کرده که عدم حضور قطبی در ایران را به حیف و میل بیت المال مربوط کرده اما ماجرای قطبی فراتر از این مشکلات است . او علی رغم اینکه از کارش برکنار نشده توسط مسوولان با بی مهری مواجه می شود و در اخرین حضورش در ایران مجبور شده به خاطر مشکلات مالیاتی با عجز و لابه ایران را ترک کند.
البته بسیاری از کارشناسان توانایی های فنی قطبی را برای تیم ملی ناکافی می دانند اما فدراسیون فوتبال طی مدت اخیر به قراردادش با او وفادار بوده و عملا نیازی به برکناری او نمی دیده است.با این همه برآیند برخوردهای مسوولان با قطبی به گونه است که به نظر می رسد دیگر او را در ایران نبینیم.
این شرایط روزی برای برانکو هم پیش امد. البته فارغ از مقایسه فنی بین این دومربی شرایط به وجود امده در خروجشان مثل هم است . شرایطی که فهمیده اند در دل مسوولان جایی ندارند و فقط باید تورنمت پیش رو را پشت سر بگذازند.
البته سوال مهم این است که آیا نتیجه هم یکسان خواهد بود؟آیا به خاطر ندانم کاری های مسوولان سرمربی مضحکه بازیکنان می شود و تیم ملی نتایجش را از دست می دهد؟آیادرکمتر از 5 سال تیم ملی ایران دوباره نابود می شود؟

 

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=20622

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.