شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

چین 2 کویت صفر!کویت چین را کمک کرد تا پیروز شود!

جام ملت های  آسیا. روز دوم

چین 2  کویت صفر

کویت چین را کمک کرد تا پیروز شود!

بازی هنوز شروع نشده بود که جدل و بحث داغی در شبکه دبی اسپرت و بین دو نفر از مفسران این شبکه جریان داشت. ابتدا بحث فنی مسابقه چین و کویت مطرح بود/اما/ در پایان به جنگ دو بلوک غرب و شرق منتهی شد. وقتی کلمه الحرب از سوی یکی از مفسران درگیر بحث چند بار تکرار شد بازی دقیقه هشت خود را سپری می کرد و مجری ناچار شد بحث را قطع کند و گزارش مستقیم بازی با تاخیر هشت دقیقه ای بپردازد.

به جز شوت ولید علی در دقیقه 16 که می توانست کویت را به گل برساند و شوت سنگین چو بوو/ مهاجم تیم چین که با واکنش دروازه بان کویت به کرنر رفت/ روی داد دیگری از نظر فنی و تاکتیکی از دو تیم مشاهده نشد و هر آن چه که دیده شد جنگ و نبرد فیزیکی بر سر تصاحب توپ که با چاشنی خشونت همراه بود در نیمه نخست دیده می شد. اوج این برخوردهای فیزیکی در دقیقه 34 رخ داد و در حالی که داور استرالیائی مسابقه خطای مهاجم چینی را بر روی مدافع کویتی اعلام کرده بود میسد آندا مدافع کویتی با ضربه ای نه چندان جدی و در حالت نامتعادل بر بدن مهاجم چینی زد و این مهاجم چینی با نمایش یک فیلم ایرانی/هندی داور را متقاعد کرد تا با نشان د ادن کارت قرمز مدافع کویتی را از زمین بازی اخراج کند و کویت از این دقیقه به بعد ده نفره شود. این اخراج موجب شد تا مربی صربستانی مجبور شود یک مهاجم را از بازی بیرون بکشد و یک هافبک دفاعی را به زمین بفرستد. نیمه نخست با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید و در چهار دقیقه وقت اضافی محاسبه شده نیز این کویت ده نفره بود که روی دروازه چین خیمه زده بود. در نیمه دوم ابتدا کویت صاحب دو موقعیت مناسب شد که موقعیت دقیقه 48 نشان از به ثمر رسیدن گل کویت می داد اما نه داور و نه کمک وی صحنه عبور توپ از خط دروازه و مانور ماهرانه دروازه بان چینی روی توپ را ندیدند.

بازی در حالی که متعادل بود و بیشتر در میانه زمین جریان داشت بر اثر یک حادثه چین را به گل نخست رساند. ضربه کرنر ارسالی از جناح راست بر روی دروازه کویت با خطای مشکوک مهاجم چینی بر روی مدافع کویتی مواجه بود که داور فرمان به ادامه بازی داد و توپ برگشتی را مهاجم چینی بی هدف شلیک کرد و توپ پس از برخورد با مدافع کویتی ناباورانه تغییر مسیر داد و وارد دروازه کویت شد. در دقیقه 66 نیز چین صاحب یک ضربه آزاد شد که دینگ شماره 10 این تیم با ضربه ای فنی برای دومین بار دروازه کویت را باز کرد. دفاع کویت آرایش بدی روی این گل داشت.

با این که چین صاحب پیروزی شد اما نشان داد تیمی نیست که بتواند از این گروه صعود کند. اخراج بازیکن کویتی کاملا سازمان تیمی کویت را بر هم زد و اهداف تاکتیکی مربی این تیم را در جهت منفی متغییر کرد.

 

منبع سایت دیدگاه

 

korosh_ims@yahoo.com

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.