شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

خدا با قطری ها نبود!قطر 2 ژاپن 3

خدا با قطری ها نبود!

قطر 2  ژاپن 3

قطری ها نیز برای پیروزی متوسل به کمک خدا شدند و با شعار خدا با قطر است به دیدار ژاپن رفتند. ژاپن که کلاس فوتبالش در سطح فوتبال اروپا است از برخورد با میزبان در این مرحله زیاد خشنود نبود و قطر نیز چنین باوری داشت. فلسفه توپ گرد چنین بود که در این مرحله یکی از این دو تیم حذف شوند. حذف زودهنگام ژاپن بیرحمی فوتبال را نشان می داد و در مقابل نیز حذف قطر میزبان بازی ها/ چون آب سردی بر پیکر گرمی بازی ها تلقی می شد.

تماشاگران قطری با تشویق های پی در پی خود شرائطی را از نظر روحی به وجود آوردند تا بازیکنان با انگیزه قطر در دقیقه 13 به گل اول دست یابند و اعتراض ژاپنی ها به گل نیز که صحیح بود نتوانست مانع پیروزی  قطری شود که در دقیقه دو بازی مجبور شد تا یک تعویض اجباری انجام دهد. در شرائطی که هر دو تیم در صددفتح دروازه یکدیگر بودند این ژاپن بود که در دقیقه 28 توسط کاگاوا به گل تساوی دست یافت .

شروع نيمه دوم، حمله قطري‌ها ادامه پيدا كرد تا اينكه  یوشیدا در دقیقه 62 با ارتکاب خطا دومین کارت زرد را از داور دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا در پی این خطا فابيو سزار در دقيقه  63 با يك ضربه ايستگاهي قطر را 2 بر  يك پيش بیاندازد. ژاپن پس از دریافت این گل یک مدافع را به جای یک مهاجم وارد بازی کرد و زمانی که قطری ها مسرور از پیروزی خود بودند  در دقیقه 70 شينجي كاگاوا گل دوم خود و ژاپن را به ثمر رساند تا كار به تساوي كشيده شود.
سرانجام اتفاق تلخ برای قطر و لحظه شیرین برای ژاپن روی داد و در دقيقه 89 بود ژاپني‌ها با حملات پياپي خود موفق شدند توسط  اينوها  گل سوم و پیروزی بخش خود را به ثمر رسانده تا ميزبان وداع تلخي را با جام پانزدهم  داشته باشد.
 این مسابقه از نظر کیفی سطح خوبی داشت و 28 شوت شلیک شده در چارچوب دروازه ها یکی از نشانه های این سطح بود.قضاوت اين ديدار بر عهده صالح سوبخيدين مالزيايي بود. وي در دقيقه 62  يوشيدا ژاپني را با نشان دادن كارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد .

 

منبع سایت دیدگاه

کوروش طاهری

korosh_ims@yahoo.com

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

منبع: سايت ديدگاه

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.