شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

رابطه حقوقی رييس دادگاه حريري و مجاهدین

فارس

اختصاصي فارس/


عكس يادگاري رييس دادگاه حريري با مريم رجوي


خبرگزاري فارس: آنتونيو كاسزي رييس دادگاه حريري و مشاور حقوقي كميته حذف منافقين از ليست تروريست‌هاي اتحاديه اروپا است كه در سال 2008 در كنفرانسي با مريم رجوي از سركردگان منافقين عكس يادگاري گرفت.


به گزارش خبرگزاري فارس،‌ آنتونيو كاسزي رييس دادگاه حريري همان مشاور حقوقي كميته حذف منافقين از ليست تروريست‌هاي اتحاديه اروپا است كه در سال 2008 در كنفرانسي خواهان حمايت گسترده اتحاديه اروپا و آمريكا از منافقين شد.

جالب اينكه اين فرد قرار است در دادگاه حريري كه به دليل نفوذ گسترده در آن به دادگاه آمريكايي اسراييلي حريري مشهور شده راي صادر كند. رايي كه از هم اكنون مفاد آن براي همگان معلوم است.

اين حقوقدانان از جمله آنتونيو كاسزي در اين جلسه، آراي حقوقي خود را در مورد تصميمي كه شورا در ماه جولاي اتخاذ و سازمان مجاهدين خلق ايران را همچنان در ليست تروريست‌ها ابقا كرد، ارائه نمودند.

اين حقوقدانان اعلام كردند كه بنا به نظر كارشناسي آنها ابقاي سازمان مجاهدين خلق ايران در ليست مذكور، غيرقانوني است. از اين روي شورا قانون را ناديده انگاشته و از قدرت خود سوء استفاده كرده است.

آنتونيو كاسزي رييس دادگاه حريري و مشاور حقوقي كميته حذف منافقين از ليست تروريست‌هاي اتحاديه اروپا است كه در سال 2008 در كنفرانسي با مريم رجوي از سركردگان منافقين عكس يادگاري گرفت.


 

منبع: فارس، 6 بهمن 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.