شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

الجزيره خبر فرار فرزندان مبارك به لندن را تاييد كرد

فارس

به گزارش فارس، پايگاه خبري الجزيره به نقل از منابع خود اعلام كرد كه جمال و علاء فرزندان حسني مبارك رئيس‌جمهور اين كشور به لندن رسيده‌اند.
پيش از اين منابع خبري از فرار خانواده حسني مبارك لندن خبر داده بودند.
منابع خبري همچنين اعلام كرده‌اند كه خانواده‌هاي كاركنان سفارت رژيم صهيونيستي نيز از مصر فرار كرده‌اند، وزارت خارجه رژيم صهيونيستي امروز با صدور بيانيه‌اي اين خبر را تاييد كرد.
"عماد اديب " روزنامه‌نگار معروف مصري از اقدام بسياري از تاجران اين كشور در خارج كردن دارايي‌هاي خود از مصر در پي تظاهرات گسترده مردمي از سه‌ شنبه گذشته عليه رژيم "حسني مبارك " خبر داد.
وي ديروز در گفت‌وگو با برنامه "يكي از مردم " در شبكه تلويزيوني "دريم " گفت: 72درصد از رشد اقتصادي در مصر بر عهده بخش خصوصي است و انتظار مي‌رود كه با بوجود آمدن اين شرايط در مصر، برخي افراد اقدام به فرصت‌طلبي‌ كنند.
اين در حالي است كه اعتراضات و خروش مردمي عليه دولت مبارك علاوه بر داخل اين كشور در كشورهاي خارجي نيز ادامه دارد، در همين راستا دهها مصري در مقابل سفارت اين كشور در لبنان تجمع كرده و شعارهاي ضد مبارك سر داده‌اند.
در همين راستا مبارك عصر امروز "عمر سليمان " رئيس سازمان اطلاعات خود را به عنوان معاون خود انتخاب كرده و "احمد شفيق " وزير سابق اين كشور را مأمور تشكيل كابينه كرد، برخي تحليلگران انتخاب سليمان به عنوان معاون رئيس‌جمهور را مقدمه‌اي براي خروج مبارك از كشور مي‌دانند.

منبع: خبرگزاری فارس: 9 بهمن 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.