شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قطبی و برخی خبرنگاران از من برای دعوت به تیم ملی پول می‌خواستند

 قطبی و برخی خبرنگاران از من برای دعوت به تیم ملی پول می‌خواستند
کعبی: قطبی بازوبند کاپیتانی را از من گرفت و می خواست آن را به آندرانیک تیموریان بدهد به این دلیل که حسین کعبی در تیم ملی حامی نداشت. شاید آندرانیک بهتر از هر کس دیگری بداند من راجع به چی صحبت می کنم.

گل - حسین کعبی در برنامه ای زنده در رادیو حسابی از خجالت سرمربی سابق تیم ملی درآمده است.

کعبی در مصاحبه ای در رادیو ادعاهای زیادی را مطرح کرده است. کعبی در قسمتی از حرفهایش به پیشنهادهای بی شرمانه ای که به او شده اشاره کرده و می گوید: «افشین قطبی و برخی از خبرنگاران از من خواستند که برای دعوت به تیم ملی باید به آنها پول بدهم! افشین قطبی بازوبند کاپیتانی را از من گرفت و می خواست آن را به آندرانیک تیموریان بدهد به این دلیل که حسین کعبی در تیم ملی حامی نداشت. شاید آندرانیک بهتر از هر کس دیگری بداند من راجع به چی صحبت می کنم.»

کعبی ادامه می دهد: «قطبی در مراسم ختم پدرم به من گفت برای این که روی خبرنگاران را کم کنم تو را به تیم ملی دعوت خواهم کرد اما در لیست بعدی هیچ نامی از من نبود. بعد از آن پیشنهادات زیادی به من شد اما من گفتم که اشتباه گرفته اند و من با 93 بازی ملی به کسی باج نمی دهم.»

این بازیکن در پایان با اشاره به این که می تواند نام خبرنگار مذکور را مطرح کند می گوید: «من از آقای شریفی خواستم تا من را با آقای قطبی رودر رو کند اما این کار را انجام نداد. همچنین به او گفتم می توانم نام آن خبرنگار را به او بگویم اما ایشان اصلا پی گیری نکرده و فقط من را جریمه کردند. به هر حال مربیان سیاه باز همانند قطبی به درد فوتبال ما می خورند. تیمی که نه جام جهانی رفت و نه در جام ملت ها چیزی شد و همین طوری لنگ در هوا مانده!»

http://rajanews.com/detail.asp?id=77612

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.