شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سرمربي خارجي تيم ملي « كچل » است!

سرمربي خارجي تيم ملي « كچل » است!

شماره خبر :19063

 

 

بحث انتخاب سرمربي تيم ملي و معرفي گزينه هاي مورد نظر به يكي از داستان هاي هزار و يك شب تبديل شده است...

بحث انتخاب سرمربي تيم ملي و معرفي گزينه هاي مورد نظر به يكي از داستان هاي هزار و يك شب تبديل شده است. اين در حالي است كه هر روز يك گزينه در رسانه ها مطرح مي شود اما سرپرست روابط بين الملل خيلي تند و سريع آنها را تكذيب مي كند اما اين بار او دوست ندارد اسمي را تكذيب كند. « ديگر دوست ندارم راجع به گمانه زني هايي كه روزنامه ها و سايت ها مي نويسند حرفي بزنم، ديگر نه اسم مربي را تكذيب مي كنم نه تأييد آخر نمي شود كه من هر دقيقه يك مربي را تكذيب كنم. ما دوست نداريم تا زماني كه مربي قرارداد امضا نكند اسمي از او ببريم.»

البته ترابيان معتقد است با مشخص شدن نام مربي خيلي از دلال ها با او تماس مي گيرند و پول او چند برابر مي شود به همين دليل شرط اصلي ما با هر مربي اين است كه تا بعد از قرارداد رسانه اي نشود البته بعضي از آنان خودشان شرط مي گذارند كه موضوع رسانه اي نشود. البته ما مشكلات ديگري هم داريم، از كشورهاي ديگر زنگ مي زنند و با بدگويي از ايران دل مربي خارجي را خالي مي كنند. « چندي پيش شخصي از لس آنجلس به يكي از سه گزينه مربيگيري مورد نظر ما زنگ مي زند و او را مي ترساند كه ايران نرو! البته من مفصل با مربي خارجي حرف زدم و گفتم شما چه مربي ايران شدي چه نپذيرفتي من از شما دعوت مي كنم كه به ايران بيايي با هم به خيابان برويم. حتي من به او گفتم در يكسري كشورها نمي شود تا 8 شب از خانه خارج شوي اما تهران در شب امن ترين شهرهاي دنياست. يكي از دلايلي كه دوست نداريم اسم سرمربي را بياوريم به اين خاطر است.»

خلاصه اصرارهاي ما براي پي بردن به اسم سرمربي خارجي تا اينجا حاصلي ندارد تا اينكه بالاخره بر اسا اخباري كه در اختيار داريم از ترابيان مي پرسيم اگر دوست نداري اسم مربي را بگويي اشكال ندارد اما آيا سرمربي مورد نظر شما كچل است؟! در اين لحظه ترابيان حسابي جا مي خورد و مي گويد: نه كچل نيست، اصلا چه كسي گفته او كچل است؟ اما او كه مي خواهد شرايط را عادي جلوه دهد در ادامه مي گويد: اصلا كچل است مگر كچل چه اشكالي داره، كچله اما جذابيت داره. و ... از ترابيان مي پرسيم حالا كه نشانه هاي كوچكي از سرمربي خارجي گفتيد راجع به قد و وزن او هم توضيح مي دهيد؛ « نه، اصلا هيچ چيز ديگر نمي گويم نه از قدش نه از وزن او، البته يك خبر مهم به شما مي دهم و آن اينكه به زودي در يكي از شهرهاي ايران با او قرارداد مي بنديم.» از او سوال مي كنيم نكند اين مربي قرار است با تيم فوتسال برزيل به اصفهان برود... كه او با كمي مكث مي گويد: نه، باور كنيد ما ميرويم خارج با او مذاكره مي كنيم. وقتي امضا كرد به تهران مي آيد.. ترابيان در خاتمه توصيه اي هم به رسانه ها داد: « من مي دانم شما همه دلتان با تيم ملي است اما ترابه خدا اصرار نكنيد. صلاح تيم ملي اين است كه اسمي از سرمربي در اين مقطع برده نشود چرا كه ممكن است همه چيز خراب شود».
 
http://www.navad.net/Newsprint.aspx?NewsID=19063

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.