شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دايى هم از شيث رضايى شكايت مى كند

 

دايى هم از شيث رضايى شكايت مى كند

شماره خبر :19106

 

 

پس از اين كه شيث رضايى از سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس به مراجع قضايى شكايت كرد، گفته مى شود سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس تهران نيز قصد دارد از كاپيتان اخراجى پرسپوليس به محاكم قضايى شكايت كند

پس از اين كه شيث رضايى از سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس به مراجع قضايى شكايت كرد، گفته مى شود سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس تهران نيز قصد دارد از كاپيتان اخراجى پرسپوليس به محاكم قضايى شكايت كند تا به اين شكل از خودش در مقابل شكايت مدافع سرخپوشان در دادگاه دفاع كند.على دايى و شيث رضايى سرمربى و بازيكن تيم فوتبال پرسپوليس تهران كه براى چندمين بار با يكديگر به مشكل برخوردند، در دادگاه همديگر را ملاقات خواهند كرد.

شيث پس از كنار گذاشته شدن خود توسط دايى و شنيدن سخنان سرمربى پرسپوليس در برنامه تلويزيونى نود تصميم گرفت براى دفاع از خود و نشان دادن مشكلان بى اندازه اش با سرمربى پرسپوليس، به مراجع قضايى شكايت كند تا از اين راه بتواند با سرمربى پرسپوليس مبارزه كند.

برخى محافل خبرى پس از اقدام شيث رضايى ادعا كردند دايى هم پس از شكايت رضايى بيكار ننشسته و قصد دارد مداركش را جمع آورى كند و در دادگاه با ارائه مستندات خود برابر شيث مقابله به مثل انجام دهد. بر اساس اعلام باشگاه پرسپوليس، رضايى دوشنبه هفته آينده بايد در كميته انضباطى پرسپوليس حاضر شود و درباره اتفاقات اخير پاسخگو باشد.

به نظر مى رسد رويارويى دايى و رضايى در باشگاه پرسپوليس يكى از ملاقات هاى خبرساز اين دو نفر باشد به ويژه حالا كه اين دو تصميم گرفتند از يكديگر در محافل قضايى شكايت كنند.

  http://www.navad.net/Newsprint.aspx?NewsID=19106

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.