شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

راهپيمايي 22 بهمن امسال تجديد بيعت 70 ميليوني با رهبر انقلاب خواهد بود!

فارس

سخنگوي كميسيون اصل 90 مجلس گفت: راهپيمايي 22 بهمن امسال بار ديگر با حضور گسترده ملت انقلابي ايران، عرصه تجديد بيعت 70 ميليوني با رهبر معظم انقلاب و كوبيدن يك مشت محكم ديگر بر دهان مستكبران جهان خواهد بود.


حجت الاسلام حسين اسلامي نماينده مردم ساوه و سخنگوي كميسيون اصل نود مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با بيان اينكه حضور باشكوه مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال علاوه بر پافشاري بر حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي، نوعي حمايت جدي از انقلاب مردم مصر و تونس است، گفت: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال نقطه عطف تشكيل خاورميانه اسلامي خواهد بود.
وي با تشريح تفاوت حكومت اسلامي با حكومت‌هاي استبدادي، اظهار داشت: حكومت منطبق بر استبداد و زور همان حكومتي است كه رژيم ستم‏شاهي آن را به اجرا گذاشته بود؛ حكومت استبدادي حكومتي است كه براساس آن شاه مخلوع 60 هزار مستشار آمريكايي را به جان مردم انداخته اجازه هيچ‌گونه اعتراضي هم نمي‌داد.
نماينده مردم ساوه در مجلس خاطرنشان كرد: اما با گذشت زمان و وقوع انقلابي عظيم در ايران، حكومت استبدادي از بين رفته و با رهبري امام راحل، حكومت اسلامي با رعايت همه شئونات حكومتي بر مبناي اسلام ناب محمدي(ص)، تشكيل شد.
"مردم در 32 سال گذشته، نقش آفريني جدي در عرصه‌هاي مختلف داشته و همواره پيرو شعارهاي انقلاب امام(ره) يعني آزادگي، عدالت‌طلبي و پيشرفت‌خواهي به عنوان شاخصه‌هاي اصلي حكومت اسلامي بوده‌اند. "
اسلامي در ادامه افزود: در حكومت اسلامي حفظ و گسترش ارزش‌هاي اسلامي ، صدور و انعكاس هرچه بيشتر الگوي حكومتي اسلام همواره مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام بوده است؛ امروز وقوع انقلاب‌هاي اسلامي در مصر و تونس نيز ناشي از عمل به همان تكليفي است كه


ملت ايران 32 سال پيش به رهبري امام راحل آن را به مرحله اجرا گذاشته و حكومت ظالمان را درهم شكستند.
وي در ادامه گفت‌وگوي خود با خبرگزاري فارس، تمايل برخي كشورهاي منطقه به اسلام و وقوع انقلاب‌هاي اسلامي در كشورهايي همچون مصر و تونس و همچنين قيام مسلمانان عليه حاكمان خودفروخته‌ را متأثر از انقلاب اسلامي سال 57 در ايران دانست و از رهبري‌هاي امام‌گونه رهبر كبير انقلاب(ره) و مقام معظم رهبري در اين مسير دشوار قدرداني كرد.
سخنگوي كميسيون اصل 90 در ادامه اظهار داشت: امروز مفتخريم كه ايران اسلامي پس از گذشت 32 سال از عمر بابركت انقلاب، به عنوان كشوري مقتدر و عزيز در جهان مطرح شده و آزادي‌خواهان جهان نيز از ملت ايران الگو گرفته‌اند.
اسلامي همچنين با انتقاد از كساني كه به دنبال ايجاد شكاف و خيانت به ملت ايران هستند، افزود: كساني كه وقايع شوم پس از انتخابات را به وجود آورده و با چراغ سبز به غرب و دشمنان اسلام علاوه بر سرسپردگي خود، پنجه به صورت انقلاب كشيدند، بايد بدانند كه براي هميشه نامشان در كنار خائناني چون بني‌صدر، شاه ‌سلطان حسين و سران ذليل پهلوي ثبت شده است و تاريخ از آنها به عنوان وطن‌فروش و خائن ياد خواهد كرد.
وي خاطرنشان كرد: سران فتنه بدانند، مردمي كه عاشق و شيداي رهبر عظيم‌الشأن انقلاب هستند دير يا زود ايران اسلامي و خاك پاك كشورشان را از لوث وجود خائنان پاك خواهند كرد.
نماينده مردم ساوه در مجلس با بيان اينكه بي‏شك سرزمين باكري‌ها، همت‌ها و چمران ها جاي منافقين و خائنان به اسلام نيست، اظهار داشت: ملت ايران با حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن امسال، علاوه بر حمايت همه‌جانبه از ملت‌هاي انقلابي مصر و تونس، محاكمه سران فتنه را نيز مطالبه خواهند كرد.
اسلامي در پايان خاطرنشان كرد: راهپيمايي 22 بهمن امسال بار ديگر با حضور گسترده ملت انقلابي ايران، عرصه تجديد بيعت 70 ميليوني با رهبر معظم انقلاب و كوبيدن يك مشت محكم ديگر بر دهان مستكبران خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس: 19 بهمن 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.