شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اسکولاری، لیپی و گونش در جیب چپ پیراهن کفاشیان

گزینه های جانشینی کروش، اگر او راهی قطر شود

اسکولاری، لیپی و گونش در جیب چپ پیراهن کفاشیانکارلوس کروش، گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی ایران پیشنهاد قابل توجهی از  فدراسیون فوتبال قطر در جیب خود دارد. به گفته علی کفاشیان، رییس فدراسیون  فوتبال ایران چندی پیش کروش در حالی که با پیشنهاد فدراسیون ایران مواجه  شده بود سفری به قطر داشت که طی آن مذاکراتی هم با فدراسیون فوتبال این  کشور انجام داده بود. این طور که از صحبت های کفاشیان استنباط می شد کروش  سر دوراهی انتخاب ایران و قطر باقی مانده و کفاشیان و فدراسیون می دانند که  او بدش نمی آید با مانور روی نام ایران برای مقامات قطری بازارگرمی کند . از این رو کفاشیان به فکر افتاده و اسم سه مربی دیگر را در جیب چپ پیراهنش  گذاشته تا در صورتی که کروش مسیرش را به سمت قطر تغییر داد فدراسیون فوتبال  مذاکرات خود را با این سه مربی آغاز کند. روی کاغذی که در جیب چپ کفاشیان  قرار داشت این سه نام از سوی خبرنگار جهان ورزش دیده شده است؛ مارچلو لیپی،  لوییس فلیپه اسکولاری و سنول گونش.
هرچند نام اسکولاری و لیپی، مربیان قهرمان جام های جهانی 2002 و 2006 خیلی  بزرگ به نظر می رسد اما کفاشیان تاکید دارد با توجه به بیکاری این مربیان و  پر بودن اکثر نیمکت های تیم های باشگاهی و ملی دنیا امکان مذاکره با این  دو وجود دارد. از سوی دیگر گونش، سرمربی سابق تیم ملی ترکیه هم گزینه ای  است که بارها نامش برای تیم ملی ایران، باشگاه پرسپولیس و سپاهان شنیده شده  و مربی ای دست نیافتنی به دست نمی رسد.
به گفته رییس فدراسیون فوتبال البته مذاکره با این اشخاص تنها در صورتی  آغاز می شود که کروش جواب منفی به پیشنهاد فدراسیون فوتبال دهد. دیروز  روزنامه خبر ورزشی خبر داد کروش پیش قراردادی 800 هزار دلاری با فدراسیون  فوتبال امضا کرده است. اما پیش قرارداد کاغذی است بی ارزش که کوچکترین  اعتبار حقوقی برای فیفا و سایر مقامات فوتبالی ندارد. از این رو اگر هم این  خبر صحت داشته باشد تا عقد قرارداد رسمی نمی توان از نشستن کروش روی نیمکت  تیم ملی ایران اطمینان داشت.

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=21460

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.