شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مربی پرتغالی فدراسیون فوتبال را به چالش کشید!

 

مربی پرتغالی فدراسیون فوتبال را به چالش کشید!

کارلوس کرش در بازدید از ایران و سپس در نشست با کفاشیان رئیس انتصابی فدراسیون فوتبال و سعید لو رئیس سازمان تربیت بدنی بر چند نکته مهم برای حضور در ایران و قبول مسئولیت هدایت تیم فوتبال جمهوری اسلامی تاکید داشته است.

قبل از این که این مربی پرتغالی زاده موزامبیک به ایران سفر کند عباس ترابیان سرپرست روابط بین الملل فدراسیون فوتبال به وی گفته است که ورود بانوان به استادیوم های فوتبال تحت شرائطی آزاد است / ولی کارلوس در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان تربیت بدنی بر این نکته تاکید کرده است که طبق اطلاعاتی که وی دارد ورود بانوان به استادیوم های فوتبال ممنوع است و تاکید می کند که حتی خبرنگاران و عکاسان بانوان در ایران نمی توانند فوتبال را تحت پوشش  خبری قرار دهند.

درخواست دیگر کارلوس از مقامات جمهوری اسلامی برای حضور در ایران بر محور آزادی اعضای مونث خانواده وی در نحوه پوشش (حجاب) متمرکز است و مربی پرتغالی تاکید کرده است که خانواده وی نمی تواند پوشش اسلامی را رعایت کند!!

کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان سرپرست روابط بین الملل که در افکار عمومی به عباس نفتی مشهور است در پاسخ به خواست مربی پرتغالی تاکید کرده اند که خانواده مونث وی در محدوده حریم زندگی شان می توانند بدون حجاب باشند !!

اما علی سعید لو رئیس سازمان ورزش که شرائط قرار داد را به نفع خود ندیده رعایت صول اسلامی را به مربی پرتغالی تاکید کرده است. سعید لو/ از این که تائیدیه وی به کفاشیان در خصوص اختیار تام در تعیین مربی خارجی موجب سوء استفاده کفاشیان و ترابیان شده است سخت ناراحت و عصبانی شده است!

ناراحتی سعید لو را می توان در چارچوب پورسانت حاصل از این قرار داد 7 میلیون یوروئی جستجو کرد که کفاشیان می خواسته درصد عمده آن را نصیب خود کند و درصد ناچیزی را به سعید لو بدهد!

 

 

منبع سایت دیدگاه

korosh_ims@yahoo.com

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.