شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

رفسنجانی: كارگران همواره پشتيبان نظام جمهوري اسلامي هستند!

ایلنا

اعضاي شركت‌كننده در سومين مجلس كارگري روز گذشته با حضور در مجمع تشخيص مصلحت نظام با آيت‌الله هاشمي رفسنجاني ديدار و نماز ظهر و عصر را به امامت ايشان اقامه كردند.
به گزارش ايلنا ، رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در اين ديدار نيروي كارگري را ستون فقرات هر جامعه‌اي عنوان كرد و گفت: كارگران همواره در مقاطع مبارزات قبل از انقلاب، دوران جنگ و سازندگي پشتيبان نظام جمهوري اسلامي بودند و هيچ‌گاه به غير از حق خود خواسته‌اي ديگر نداشتند.
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني با اشاره به قانون هدفمندي يارانه‌ها، تأكيد كرد: اجراي اين طرح براي كشور اجتناب‌ناپذير بود، ولي مسئولين بايد تلاش كنند تا در مسير اجرا شغل و همچنين حقوق كارگران و كارمندان و مزدبگيران با آسيب مواجه نشود.
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام تأكيد كرد: بايد مراقب بود كه كارخانه‌ها براي پرداخت هزينه‌هاي خود با مشكل روبرو نشوند و در اين مسير با تعطيلي، تعديل نيروي كار و يا عدم پرداخت به موقع حقوق كارگران درصد جبران برآيند تا تبعات آن براي قشر كارگر مشكل‌آفرين شود ايشان ابتكار تأسيس مجلس كارگري را مثبت ارزيابي كرد و گفت: اميدوارم اين‌گونه تشكل‌ها بتوانند در جهت احقاق حقوق كارگران گام‌هاي مهم بردارند. در ابتداي اين ديدار عليرضا محجوب دبيركل خانه كارگر با ارائه گزارشي، روند تشكيل مجلس كارگري، دلايل و اهداف شكل‌گيري آن را تشريح كرد.

منبع: ایلنا: 26 بهمن 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.