شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

آدمك‌هاي موسوي، كروبي و خاتمي در ميدان ساعت تبريز به دار آويخته شد

فارس

مردم تبريز امروز با سر دادن شعار "آنداولا شهيدلرين قانينا، اوت سالاروخ فتنه‌گر جانينا " در ميدان ساعت آدمك‌هاي موسوي، كروبي و خاتمي را به دار آويختند.


به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، اقشار مختلف مردم تبريز امروز بعد از اقامه نماز جمعه به امامت آيت الله محسن مجتهد شبستري از سه راه طالقاني به طرف ميدان ساعت راهپيمايي كردند و در اين ميدان با نصب طناب‌‌داري در مقابل ميدان مترسك موسوي، خاتمي و كروبي را در حالي كه كلاه‌هاي رژيم صهيونيستي، آمريكا و اسرائيل را بر سر داشتند را به دار آويختند.
مردم تبريز هنگامي كه مترسك‌هاي اين سه فتنه‌گر با چرثقيل به دار آويخته شدند كفش‌هاي خود را در آورده و با سردادن شعار «آنداولا شهيدلرين قانينا، اوت سالاروخ موسوينين، كروبينين و خاتمينين جانينا» و به طرف مترسك‌ها پرداب كردند.
راهپيمايان درحركت خود كه با حضور امام جمعه تبريز و اقشار مختلف مردم تبريز و در مسير مصلاي امام خميني(ره) تبريز تا ميدان ساعت برگزار شد با سردادن خامنه‌اي كوثر است، دشمن او ابتر است، آذربايجان جانباز خامنه‌اي‌دن آيريلماز، اين همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده ، لشگر سبز يزيد به آخر خط رسيد، آنداولا شهيدلرين قانينا، اوت سالاروخ موسوينين جانينا، مرگ بر موسوي، كروبي و خاتمي، موسوي، كروبي و خاتمي اعدام بايد گردند، هاشمي اين آخرين پيام است، مجلس خبرگان جاي منافقين نيست، هاشمي حيا كن مصلحت رو رها كن، خواستار محاكمه و اعدام سران فتنه شدند.
راهپيمايان پارچه نوشته‌هايي با مضامين خاتمي بي‌غيرت اين بار مي‌شه قيامت، سران فتنه از جيب مردم برده‌اند به جان مردم ساخته‌اند، خاتمي، موسوي، كروبي، خائن به اين بي‌غيرتي هرگز نديده ملتي و ... در دست داشتند.
برخورد قاطعانه با مزدور بيگانه، اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده، اي رهبر بت شكن ـ بت نفاق بشكن، صبر ملت تمام است اين آخرين پيام است و رهسپاريم با ولايت تا شهادت از ديگر نوشته‌هاي بود كه نمازگزاران تبريزي در دست داشتند.
حجت الاسلام حسين تقي زاده رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان آذربايجان شرقي در حاشيه اين راهپيمايي با زير سئوال بردن شعارهاي فتنه‌گران گفت: طرفداري از اسرائيل در شعارهاي فتنه‌گران متجلي بود و دشمن به واسطه حركات آنان جرات ترور دانشمندان هسته‌اي را پيدا كرد و تحريم‌هاي اقتصادي را تشديد كرد.
وي با بيان اينكه فتنه‌گران اقتدار و سربلندي ايران اسلامي را خدشه‌دار كردند، گفت: فتنه‌گران عزت و سربلندي ملت ايران اسلامي را زير سئوال برده و موجب شهادت جوانان در خيابان‌ها شدند.
تقي‌زاده گفت: بنده به عنوان شهروند انقلاب اسلامي و سرباز ولايت اعلام مي‌كنم كه سران فتنه محارب با دين خدا و ارزش‌هاي اسلامي هستند.
وي گفت: فتنه‌گران در 25 بهمن 89 به فتنه‌افكني پرداخته و با بهانه قرار دادن انقلاب مردمي مصر به آشوب پرداخته و شيريني صدور انقلاب اسلامي را تلخ كردند.
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي ادامه داد: امروز مردم آذربايجان و مردم شهيد پرور تبريز كه همواره پيش قدم بوده است و امروز نيز در خنثي سازي و محكوميت فتنه‌گران پيش گام خواهند بود.
وي ادامه داد: مردم مومن تبريز از رياست قوه قضائيه درخواست دارند تا با سران فتنه برخورد قاطع داشته باشند و ملت ديگر تحمل ادامه فتنه افكني سران فتنه را ندارد.
گزارش خبرنگاران فارس از شهر‌ها و بخش هاي استان حاكي است، مردم اين شهرا و بخش ها بعد از اقامه نماز جمعه با راهپيمايي گسترده خواستار محاكمه و اعدام فوري سران فتنه را از قوه قضائيه خواسته‌اند.

منبع: خبرگزاری فارس: 29 بهمن 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.