شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

فلسفه‌ حكومت

فارس

كوشكي در گفت‌وگو با فارس:

با هرگونه تجمع غيرقانوني ضد انقلاب به صورت جدي برخورد شود

خبرگزاري فارس: كارشناس مسائل سياسي گفت: هر‌گونه تجمع ضد انقلاب ، حتي چند نفره كه خوراك تبليغاتي براي رسانه‌هاي صهيونيستي و آمريكايي درست كند، با منافع جمهوري اسلامي در تضاد است و بايد با آن برخورد جدي شود.

 

محمدصادق كوشكي استاد دانشگاه و تحليلگر مسائل بين‌‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، با اشاره به برنامه‌‌ريزي جريان ضد‌انقلاب براي ايجاد اغتشاش و كشته‌سازي انبوه و ايجاد فضاي رعب و وحشت در جامعه گفت: از بديهيات هر جامعه حفظ امنيت شهروندان است.

وي با بيان اينكه يكي از فلسفه‌هاي هر حكومتي فارغ از اينكه چه ماهيتي داشته باشد، حفظ امنيت جامعه و جان شهروندان آن جامعه است، خاطرنشان كرد: اگر حكومتي نتواند امنيت و نظم را برقرار كند، آن موقع فلسفه وجودي خودش خدشه‌دار مي‌شود.

اين كارشناس مسائل سياسي ادامه داد: جمهوري اسلامي ايران خوشبختانه از اقتدار كافي براي برقراري نظم و امنيت برخوردار است و اين توانايي را نيز نشان داده است، بنابراين از تمامي مسئولان حفظ نظم و امنيت كشور توقع مي‌رود گذشته از هر اتفاقي كه تا امروز افتاده، در اين شرايط ويژه بين‌المللي نظم و امنيت را به صورت دقيق در كشور حفظ كرده و اجازه ندهند كسي بخواهد در مسير اهداف رژيم صهيونيستي قرار گرفته و نظم را خدشه‌دار كند.

كوشكي در ادامه رژيم صهيونيستي و آمريكا را سفارش‌دهندگان اصلي آشوب‌ها نام برد و يادآور شد: هر‌گونه تجمع، حتي چند نفره كه خوراك تبليغاتي براي رسانه‌هاي صهيونيستي و آمريكايي درست كند، با منافع جمهوري اسلامي در تضاد است و بايد با آن برخورد جدي شود.

وي با اشاره به تزلزل نظام‌هاي ديكتاتوري وابسته به آمريكا، وضعيت آمريكا و رژيم صهيونيستي را وضعيتي متشنج دانست و تأكيد كرد: آمريكا و رژيم صهيونيستي براي اينكه خود را از وضعيت فعلي نجات دهند، به دنبال فرافكني هستند و اين فرافكني را در ايجاد آشوب و اغتشاش در ايران دنبال مي‌كنند.

اين كارشناس مسائل سياسي همچنين گفت: در اين شرايط كه در منطقه تمام حكومت‌هايي كه به نوعي به آمريكا وابسته‌اند، دچار تزلزل شده‌اند، اگر نظام جمهوري اسلامي خداي ناكرده دچار حداقل ناآرامي شود، روند كلي كه به ضرر آمريكا و اسرائيل رقم مي‌خورد، ممكن است معكوس شود، حتي ممكن است موجب نااميدي ملت‌هايي شود كه كمابيش نگاه‌شان به جمهوري اسلامي ايران است، از همين رو بايد با هرگونه تجمعي كه خوراك تبليغاتي به رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي مي‌دهد، برخورد شود.

 

منبع: فارس، 1 اسفند 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.