شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هراس سردار از آتش بازی

فارس

فرمانده نيروي انتظامي: خريد و فروش مواد محترقه جرم است

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد: هرگونه خريد و فروش مواد محترقه جرم است و پليس طبق قانون با متخلفان برخورد و آنها را به دستگاه قضايي معرفي مي‌كند.

به گزارش خبرنگار انتظامي فارس سردار اسماعيل احمدي مقدم امروز در حاشيه همايش تخصصي معاونان اجتماعي نيروي انتظامي در جمع خبرنگاران گفت: يكي از مؤلفه‌هاي اساسي برنامه پنجم تقويت قدرت نرم است و يكي از مؤلفه‌هاي قدرت نرم نيز قدرت اجتماعي است.

وي اظهار داشت: بايد در اين راستا مردم را به مشاركت دعوت كرده و سعي كنيم فاصله مردم با پليس را كاهش دهيم.

سردار احمدي‌ مقدم افزود: در اين راستا بايد از انتقادات مردم و آسيب‌هاي اجتماعي اطلاع پيدا كرده و با تهديدات آينده آشنا شويم.

وي اظهار داشت: يك پايه قدرت نرم اجتماع، پايه ديگر فناوري، دانش و پژوهش است و بايد از بسترهاي لازمي كه در برنامه چهارم فراهم شده استفاده كنيم.

سردار احمدي مقدم تأكيد كرد: بايد فاصله بين جامعه و پليس در برنامه پنجم برداشته شود.

فرمانده نيروي انتظامي تأكيد كرد: خريد و فروش مواد محترقه جرم است و پليس طبق قانون با متخلفان به شدت برخورد و آنان را به دستگاه قضايي معرفي مي‌كند.

سردار احمدي مقدم ادامه داد: خوشبختانه نسبت به سال گذشته عرضه مواد محترقه كاهش شديدي يافته است در اين زمينه همكاري اصناف نيز مناسب است كشفيات مواد محترقه نيز كاهش يافته است.

فرمانده نيروي انتظامي افزود: پيش‌بيني مي‌كنم امسال كمترين حوادث را در چهارشنبه آخر سال داشته باشيم و مردم با عمل به توصيه‌هاي ايمني و پليسي چهارشنبه آخر سال آرام و كم حادثه‌اي خواهند داشت.

وي اظهار داشت: كاهش سفر با خودروهاي شخصي سهم عمده‌اي را در كاهش تصادفات در ترافيك دارد و پليس به تنهايي قادر نيست از تصادفات جلوگيري كند.

فرمانده ناجا درباره خودروهاي ناايمن گفت: خودرو ناايمن در كشور نداريم اگر چنين خودرويي توليد شود مطمئنا پليس از شماره‌گذاري آن جلوگيري خواهد كرد در حال حاضر خودروهاي كشور داراي استانداردهاي حداقل هستند و بحث استاندارد نيز كف را نشان مي‌دهد.

* برخورد پليس با ديش‌هاي ماهواره‌‌اي كه علني هستند

فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد: قانون برخورد با تجهيزات ماهواره‌اي همچنان جاري است و پليس طبق قانون در اين زمينه عمل مي‌كند.

سردار احمدي مقدم ادامه داد: پليس وظيفه دارد با ديش‌هاي مشهود برخورد كند وقتي در ساختماني كه نبش بزرگراه ديش ماهواره را نصب كرده اند اين دهن‌كجي به قانون است و پليس در مرحله اول تذكر مي‌دهد و پس از آن با حكم قضايي با فرد متخلف برخورد مي‌كند.

وي اظهار داشت: از اينكه نهادي غير از پليس درخصوص ماهواره ها برخورد مي‌كند اطلاعي ندارم فرمانده نيروي انتظامي درباره طرح سفرهاي نوروزي گفت: تا 10 روز آينده طرح ترافيك نوروزي به طور رسمي آغاز مي‌شود و پليس به همراه ديگر سازمان‌هاي مرتبط با آمادگي كامل شرايط را براي سفري امن فراهم مي‌كند.

منبع: فارس، 11 اسفند 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.