شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

نماینده مجلس:عدم موضع‌گيري در برابر فتنه‌انگيزي‌ها نوعي بي‌اخلاقي سياسي است!

فارس

نماينده مردم فلاورجان در مجلس با انتقاد از تفسير غلط توصيه‌هاي اخلاقي رهبر معظم انقلاب اسلامي، عدم موضع‌گيري در برابر فتنه88 ر يك‌نوع بي‌اخلاقي سياسي دانست و گفت: اخلاق سياسي به معناي سكوت و عدم موضع‌گيري در برابر فتنه‌ها نيست.

حجت‌الاسلام سيد ناصر موسوي نماينده مردم فلاورجان در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، با اشاره به توصيه‌هاي اخلاقي مقام معظم رهبري در ديدار با اعضاي خبرگان، اظهار داشت: اخلاق سياسي مورد تاكيد اسلام و انقلاب اسلامي بوده است و همواره مقام معظم رهبري همانند امام راحل آنرا را مورد تاكيد قرار داده است.
وي افزود: براي حراست از اخلاق سياسي در جامعه بايد آبروي افراد مورد احترام باشد اما اين بحث به اين معنا نيست كه خواص از هر اعتراضي مصونيت دارند.
اين نماينده مجلس گفت: بايد سعي كنيم در گفتار و رفتار خود به شخصيت و آبروي افراد لطمه‌اي وارد نشود چراكه حفظ آبرو در اسلام به شدت اهميت قرار دارد؛ برخي جوانان مخلص تصور مي‌كنند براي دفاع از انقلاب اسلامي مي‌توانند اهانت هم بكنند البته اين دسته از جوانان بسيار اندك هستند.
موسوي با بيان اينكه براي رعايت اخلاق سياسي نبايد تنها به شنيده‌ها استناد كرد، گفت: بعضا يك خبر دروغ زمينه اهانت را فراهم مي‌كند.
نماينده مردم فلاورجان با انتقاد از تفسير‌هاي غلط از توصيه‌هاي اخلاقي مقام معظم رهبري گفت: برخي‌ها با سؤاستفاده از بيانات رهبر معظم انقلاب مي‌خواهند رفتار ضد اخلاقي را اخلاقي جلوه دهند.
وي با بيان اينكه عدم موضع‌گيري در برابر نابساماني‌ها و فتنه88 يك‌نوع بي‌اخلاقي سياسي است، تصريح كرد: موضع‌گيري در برابر فتنه احترام به حقوق اجتماعي و سياسي ملت ايران بوده و هست بنابراين كساني كه چنين‌كاري نكرده‌‌اند بدانند اخلاق سياسي را رعايت نكرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر: 22 اسفند 1389
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.