شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

درخواست ضمانت امنیتی برای ورود به ایران

درخواست ضمانت امنیتی برای ورود به ایران
سیاسی کاری سعودی ها برای بازی در تهران
فدراسیون فوتبال عربستان طی درخواستی از کنفدراسیون فوتبال آسیا خواست تا ضمانت امنیتی لازم برای حضور تیم های عربستانی در تهران را برقرار سازد.
این در خواست به خاطر ترس و واهمه از هرگونه فشار و سختی بر تیم های عربستانی حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفته است.
این درخواست فدراسیون فوتبال عربستان از یوسف السرکال رئیس سازمان لیگ قهرمانان آسیا، در حالی انجام شده که دلیل آن حملات پراکنده صورت گرفته به سفارت عربستان در تهران و کنسولگری این کشور در مشهد در تاریخ 20 مارس، عنوان شده است.
در این بین روزنامه الوطن صعودی عنوان کرده که یوسف السرکال نیز در پاسخ به فدراسیون عربستان قرار ملاقاتی از محمد بن همام خواسته تا تدابیر امنیتی لازم به منظور حمایت از تیم های عربستانی را ایجاد کند.
این اقدام صعودی ها در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس كه براي اولين ديدار خود در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا وارد فرودگاه جده شده بود، مورد انگشت نگاری و چشم نگاری قرار گرفته و ساعت ها در این فرودگاه معطل ماند.
لازم به ذکر است چهار تیم عربستانی الهلال، الاتحاد، النصر و الشباب به ترتیب حریف تیم های سپاهان، پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.