شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

در خصوص پیشنهاد قرارداد بدتر از ترکمانچای به کارلوس گیرش مربی پرتغالی !

 

در خصوص پیشنهاد قرارداد بدتر از ترکمانچای به کارلوس گیرش مربی پرتغالی !

کوروش طاهری

ستون ورزش

بعد از مخالفت کارلوس گیرش مربی نام آشنای پرتغالی در پذیرفتن مربیگری تیم فوتبال جمهوری اسلامی و موضوعات مختلف و متعدد در باره این مخالفت / جمهوری اسلامی و در راس آن عباس ترابیان معروف به عباس نفتی برای این که پورسانت هشتصد هزار یوروئی خود را از دست ندهند کارلوس را با چند پیشنهاد جدید روبرو ساختند و برای مدت کوتاهی و به صورت تاکتیکی  عباس نفتی خود را از گردونه مذاکرات خارج کرد و مهدی تاج نائب رئیس فدراسیون فوتبال وارد معرکه شد تا نظر منفی کارلوس را به نظر مثبت تغییر دهد.

نگارنده در همین ستون در حالی که سر و صداهای مربوط به مذاکره مجدد با مربی پرتغالی فرو نشسته بود و موضوع حضور مربیان ترکیه/ایتالیا و اسکاتلند مطرح بود در مطلبی تحت عنوان زنان صیغه ای و   حق   لغو یک طرفه قرارداد برای جذب کارلوس کریش پرتغالی !  یادآوری کردم که فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی از طریق سفارت خود در پرتغال پیشنهادات جدید و وسوسه کننده ای را به کارلوس گیرش ارائه داده است.

اینک اخبار جدیدی در باره پیشنهادات جدید فدراسیون فوتبال جمهوری برای انعقاد قرارداد با این مربی پرتغالی به محافل مستقل مطبوعاتی رسیده است .

افزایش مبلغ قراداد به هفت میلیون یورو/ پرداخت پنجاه درصد بیش پرداخت در زمان امضای قرار داد/پرداخت حق المشاوره مشاورین کارلوس توسط فدراسیون جمهوری اسلامی/پرداخت یک میلیون یورو خارج از قرار داد به عنوان کمک هزینه ساخت یک مدرسه فوتبال در موزابیک که کارلوس موءسس آن است. پرداخت کلیه هزینه های سکونت/سفر و ایاب و ذهاب خانواده.همراهان و دستیاران کارلوس توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی و مهمتر از همه حق فسخ یک طرفه قراداد توسط مربی پرتغالی  است.                                         از آن جائی سایر مربیان مطرح شده توسط فدراسیون فوتبال توسط آژانس های مطبوعه خود برای مذاکره و عقد قرارداد با فدراسیون فوتیال جمهوری اسلامی هدایت می شدند و بیش از پنجاه درصد از پورسانت حاصله از قرارداد نصیب این آژانس ها می شد و رقم پورسانت عباس نفتی/کفاشیان /سعید لو و تاج به سیصد هزار یورو کاهش می یافت /لذا باند حاکم بر فدراسیون فوتبال با ارائه پیشنهادات جدید راه دریافت پورسانت خود را هموار کرد و کارلوس  را برای انعقاد قرارداد ترغیب کرده است. هر چند جنگ برای کسب بالاترین دریافت پورسانت بین تاج/کفاشیان/عباس نفتی و سعید لو جریان دارد اما/ اعضای این باند منتظر پاسخ نهائی کارلوس گیرش هستند.

باند حاکم بر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی این هدف را دنبال می کند که ابتدا با آوردن مربی پرتغالی به اصطلاح برای خود موقعیتی کسب کنند و سپس با دریافت پورسانت بار خود را ببندند چرا که معلوم نیست با آمدن داماد احمدی نژاد به فدراسیون فوتبال چه اتفاقاتی در حذف و تسویه جدید رخ خواهد داد. آن چه که مسلم است پورسانت هشتصدهزار یوروئی و تبعات مالی آتی آن به جیب چند نفر از جمله عباس نفتی سرازیر خواهد شد!

منبع سایت دیدگاه

کوروش طاهری

korosh_ims@yahoo.com

منبع: سايت ديدگاه

@ كپي رايت: اين مطلب ويژه سايت ديدگاه تهيه شده است. بازتكثير آن تنها با قيد منبع مجاز است.

منبع: سايت ديدگاه

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.