شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

رفسنجانی براي دفاع از سابقه انقلابي خود در سال 90 عليه فتنه‌گران موضع‌گيري كند!

فارس

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اين كه افرادي مثل آقاي هاشمي رفسنجاني در سال جديد اگر به دنبال رضاي الهي است بايد سكوت خود را در برابر جريان فتنه بشكند و از نظام الهي دفاع كند، گفت: انتظار اين است كه هاشمي در سال جديد به فكر جلب رضاي خداوند باشد.


آيت‌الله سيد علي‌اكبر قره‌باغي عضو مجلس خبرگان رهبري در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، با اشاره با آغاز سال جديد به سرگذشت خواص مردود در سال گذشته اشاره كرد و گفت كه برخي خواص مورد رضايت خداوند قرار نگرفته‌اند.
وي با بيان اينكه اعلام موضع براي رضايت افراد و اشخاص در اسلام شرك است، افزود: افرادي مثل آقاي هاشمي رفسنجاني در سال جديد اگر به دنبال رضاي الهي است بايد سكوت خود را در برابر جريان فتنه بشكند و از نظام الهي دفاع كند. البته ما نمي‌توانيم براي آقاي هاشمي تعيين تكليف كنيم خود ايشان بايد بداند و به فكر جلب رضايي خداوند باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبري خطاب به هاشمي رفسنجاني گفت: آقاي هاشمي شما زحمات زيادي براي انقلاب كشيده‌ايد و ما منكر آن نيستم اما در حوادث اخير از مردم فاصله گرفته‌ايد و اگر مي‌خواهيد رضاي خداوند را داشته باشيد عليه فتنه‌گران موضع‌گيري كنيد. بايد همه به وظايف عمل كنيم و خواست انقلاب را تامين كند.
قره‌باغي با بيان اينكه جمهوري و انقلاب اسلامي في‌نفسه ارزشي ندارند، خاطر نشان كرد: امروز جمهوري اسلامي احكام اسلام را اجرا مي‌كند و ارزش اين انقلاب به خاطر اسلام است به همين دليل است كه جمهوري اسلامي را نظامي الهي مي‌دانيم.
وي در پايان با بيان اينكه انقلاب اسلامي هيچ‌ضربه‌اي از سقوط افراد نمي‌خورد، گفت: البته آقايان بدانند هركسي با نظام اسلامي ما مخالفت كند بدون رودربايستي در مقابلش خواهيم ايستاد و او را از صحنه كنار خواهيم زد.

منبع: خبرگزاری فارس: 14 فروردین 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.