شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

عباسي: فعاليت‌ سازمان‌هاي ملي جوانان و تربيت‌بدني غير‌قانوني مي‌شود

 

با انقضاي مهلت قانوني دولت براي تشكيل وزارت ورزش؛

عباسي: فعاليت‌ سازمان‌هاي ملي جوانان و تربيت‌بدني غير‌قانوني مي‌شود

خبرگزاري فارس: يك عضو هيئت رئيسه فراكسيون ورزش با اشاره به انقضاي مهلت قانوني دولت براي تشكيل وزارت ورزش و جوانان در روزهاي آتي، تأكيد كرد: پس از اتمام اين مهلت فعاليت سازمان‌هاي ملي جوانان و تربيت‌بدني غيرقانوني است.

اسدالله عباسي نماينده مردم رودسر و عضو هيئت رئيسه فراكسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به تشكيل نشدن وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از تأييد نهايي مصوبه مجلس شوراي اسلامي براي ادغام سازمان‌هاي تربيت بدني و ملي جوانان، دولت 3 ماه براي تشكيل وزارت ورزش و جوانان مهلت داشت تا ضمن تشكيل اين وزارتخانه، سرپرستي آن را هم معرفي كند.
وي افزود: با توجه به اينكه در روزهاي آتي مهلت مقرر 3ماهه به اتمام مي‌رسد، پس از اتمام اين مهلت فعاليت سازمان‌هاي ملي جوانان و تربيت‌بدني غيرقانوني است و رئيس جمهور ديگر نمي‌تواند براي اين وزارتخانه سرپرست معرفي كند بلكه بايد وزير قطعي به مجلس معرفي شود.
عضو هيئت رئيسه فراكسيون ورزش مجلس همچنين تصريح كرد: در همين رابطه هيئت رئيسه فراكسيون ورزش هفته آينده نشست ويژه‌اي به منظور راهكارها و بررسي تشكيل سريع‌تر وزارت ورزش و جوانان تشكيل خواهد داد.
عباسي در پايان خاطرنشان كرد: در اين نشست به احتمال زياد حجت‌الاسلام ميرتاج‌الديني معاون پارلماني رئيس جمهور نيز حضور مي‌يابد.
به گزارش فارس، طرح تبديل سازمان‌هاي تربيت بدني و ملي جوانان به وزارت ورزش و جوانان در دوازدهم دي ماه سال گذشته با 157 رأي موافق در مجلس شوراي اسلامي تصويب شده بود كه براساس اين مصوبه، از تاريخ تصويب اين قانون، سازمان‌هاي تربيت بدني و ملي جوانان با ادغام اعتبارات، ‌نيروي انساني و امكانات به وزارت ورزش و جوانان تبديل مي‌شود و اقدامات قانوني براي انجام اصلاحات لازم در مقررات مربوط به آن به عمل مي‌آيد.
مجلس همچنين مقرر كرده بود كه هزينه ناشي از تغيير عنوان دستگاه از محل صرفه‌جويي در هزينه‌هاي جاري وزارت ورزش و جوانان تأمين ‌شود.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001171413
ا

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.