شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تقدم جهاد فرهنگی احمدی نژاد برخط خامنه ای

فارس

احمدي‌نژاد در جلسه شوراي‌عالي انقلاب فرهنگي:

جهاد فرهنگي مقدمه هر كار اقتصادي ‌است

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور با اشاره به نامگذاري سال 1390 از سوي رهبر معظم انقلاب به عنوان سال جهاد اقتصادي، گفت: ‌هر كار اقتصادي در كشور مقدمه‌اش جهاد فرهنگي است.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاري فارس،‌ محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور ‌در اولين جلسه شوراي عالي انقلاب فرهنگي در سال جديد اظهار داشت: سال جديد، سال پر بركتي براي ملت ايران هم از لحاظ اقتصادي و هم از لحاظ علمي و فرهنگي خواهد بود، زيرا حركت عمومي كشور بالنده و پرشتاب‌تر از گذشته به سمت قله‌هاي سعادت و پيشرفت در حال حركت است.

وي با اشاره به نامگذاري سال 1390 از سوي رهبر معظم انقلاب به نام سال جهاد اقتصادي‌ گفت: نامگذاري سال جديد به نام سال جهاد اقتصادي معنايش اين نيست كه از كار فرهنگي در كشور كاسته شود، چرا‌كه هر كار اقتصادي در كشور مقدمه‌اش جهاد فرهنگي است.

رئيس جمهور در ادامه به مصوبات راهبردي و مبنايي اين شورا در سال 1389 اشاره كرد و گفت: كارهاي كه در شوراي عالي انقلاب فرهنگي صورت گرفت، باعث پيشرفت در زمينه‌هاي علمي شده ‌كه نقشه جامع علمي كشور نمونه بارز آن است.

احمدي‌نژاد در ادامه به موضوع همبستگي ملي در كشور اشاره كرد و گفت: همبستگي ملي و دلبستگي مردم به سرزمينشان و عزت و افتخار به خاطر ايراني بودنشان امروز در جمهوري اسلامي ايران در سطح بسيار بالايي قرار دارد و بايد تلاش شود به سمت نقطه اوج حركت كنيم.

در ادامه اين جلسه بندهايي ديگر از سند تحول نظام آموزش و پرورش مورد بحث و بررسي قرار گرفت و حاضرين به بيان نقطه نظرات خود پرداختند.

در اين جلسه همچنين تعدادي از صاحب‌نظران به عضويت هيأت‌هاي كرسي نظري‌پردازي انتخاب شدند.

منبع: فارس، 24 فروردین 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.