شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ -  ۳ اوت ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

جزئیات دیدارشب گذشته نماینگان و احمدی نژاد

خبر آن لاین

جزئیات دیدارشب گذشته نماینگان و رئیس جمهور/اظهارت احمدینژاد درباره رگههای انحرافی در نظام


رئیس جمهور در دیدار نمایندگان مجلس از وجود رگههای انحرافی در برخی بخشهای نظام سخن گفته است.


به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار که در منزل رئیسجمهور در پاستور انجام شده است، محمود احمدینژاد تاکید کرده است که مسائل موجود به زودی حل میشود.


 موسی غضنفرآبادی یکی از نمایندگان شرکت کننده در این جلسه است که در گفتوگو با خبرنگاران پارلمانی به نقل از احمدینژاد گفت: «من در خدمت نظام و انقلاب و خانواده شهدا هستم و بدانید که از  ناحیه احمدینژاد کوچکترین خسارتی به نظام وارد نخواهد شد».


 نماینده بم تاکید کرد: احمدینژاد اعلام کرد که من این مساله را با انجام یک گفتوگو حل میکنم. این موضوعی است که بین من و آقا است و انشاءالله حل میشود.


غضنفر آبادی در پاسخ به این سوال خبرنگاران که رئیس جمهور چه زمانی سر کار خود حاضر خواهد شد؟، گفت: انشاء الله بزودی سر کار میآیند.


یکی از خبرنگاران از نماینده بم درباره اضافه شدن دو بند به درخواستهای رئیس جمهور سوال کرد که او گفت: آقای احمدینژاد گفتند که چه زمانی من شرط گذاشتم؟ آقای جلیلی که پیش بنده بودهاند.


اینکه مشایی به عنوان معاون اول رئیس جمهور انتخاب میشود یا نه؟، دیگر شایعهای بود که غضنفر آبادی درباره آن اظهار داشت: درباره آقای مشایی هیچ صحبتی نه از جانب نمایندگان و نه از جانب رئیس جمهور بیان نشده است.


نماینده بم درباره احتمال طرح عدم کفایت رئیس جمهور در مجلس و پاسخ احمدینژاد اظهار داشت: ایشان اعلام کرد که عدم کفایت دلیل میخواهد. مگر بنده چه کار کردهام؟


وی افزود: به هر حال استنباط ما از این دیدار این بود که دغدغههای رئیس جمهور از سر دلسوزی است. آقای احمدینژاد معتقد است رگههای انحرافی در برخی قسمتهای نظام وجود دارد و باید اصلاح شود.

منبع: خبر آنلاین، 11 اردیبهشت 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
خبر آن لاین:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.