شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

احمدي نژاد خواب دشمن را به كابوس تبديل كرد!

کیهان

احمدي نژاد خواب دشمن را به كابوس تبديل كرد
رئيس جمهوربه رياست جمهوري بازگشت

رئيس جمهور با تشكر عميق از حمايتهاي مستمر رهبر معظم انقلاب از دولت، دولت دهم را ، بطور كامل پايبند به «ولايت فقيه » خواند و تبعيت از ولايت فقيه را ميثاق همه اعضاي دولت و از محورهاي اصلي «اعتقادي و كاري »دولت برشمرد.
در جلسه ديروز هيئت دولت كه به رياست احمدي نژاد تشكيل شد مهمترين مسائل داخلي و خارجي بررسي شد. اعضاي هيئت دولت در اين جلسه بويژه با توجه به سال جهاد اقتصادي، درباره لوايح و طرحهاي مختلف بررسي و رايزني كردند.
رئيس جمهور در اين جلسه با تشكر از حمايتهاي مستمر رهبر معظم انقلاب از دولت، دولت دهم را، پايبند به «ولايت فقيه » خواند و تبعيت از ولايت فقيه را ميثاق همه اعضاي دولت برشمرد.
احمدي نژاد با اشاره به تلاشهاي دشمنان براي القاي ناكارآمدي نظام گفت: مهمترين عامل نااميدي و يأس دشمن ، اثبات كارآمدي نظام اسلامي است و دولت دهم در اين زمينه درهمه عرصه ها، كارهاي بزرگي كرده است و با اقتدار به تلاش خود براي اثبات كارآمدي نظام ادامه خواهد داد.
رئيس جمهور با اشاره به تلاشهاي دشمنان براي القاء شكاف در نظام اسلامي گفت: دولت همانند ملت در پرتو ايمان و عشق به اسلام و نظام و ولايت، حركت مي كند و دشمنان و منحرفان مطمئن باشند از اينگونه تلاشها به هيچ نتيجه اي نمي رسند.
رئيس جمهور افزود: نظام استكبار و رژيم پليد و نامشروع صهيونيستي بدانند كه مقابله كامل نظام اسلامي، با ظالمان و ستمگران جهاني ادامه خواهد يافت و به ياري پروردگار مسلمانان شاهد محو رژيم غاصب صهيونيستي خواهند بود.
در همين حال مرتضي آقا تهراني نماينده اصولگراي مجلس و عزت الله ضرغامي جزئيات بيشتري از سخنان رئيس جمهور را مطرح كردند كه در خبر رسمي ارسال شده از جانب دفتر رئيس جمهور وجود ندارد.
آقا تهراني ديروز گفت: آقاي احمدي نژاد امروز سر كار آمد و صحبت اولي شان در حمايت از ولايت فقيه و حمايت از حضرت آقا و ولايتمدار بودن جامعه بود. استاد اخلاق دولت و نماينده مردم تهران در خانه ملت كه در حاشيه جلسه هيئت دولت با خبرنگاران گفت وگو مي كرد، در پاسخ به سؤالي درباره علت حضور خود در اين نشست گفت: من معلم اخلاق دولت هستم و امروز در جلسه هيئت دولت آمده ام تا درس اخلاق بگويم.
وي افزود: حجت الاسلام ميرتاج الديني صبح يك شنبه در تماسي با مجلس اعلام كردند كه آقاي احمدي نژاد در جلسه هيئت دولت حضور پيدا مي كنند و كلاس اخلاق نيز برقرار است لذا بنده امروز حضور پيدا كردم تا درس هاي اخلاقي خود را بگويم، ضمن آنكه از حضور آقاي احمدي نژاد نيز در اين جلسه احساس خوبي دارم. استاد اخلاق دولت در ادامه گفت وگوي خود با خبرنگاران درباره فضاي جلسه روز يك شنبه هيئت دولت نيز اظهار داشت: در چند روزي كه گذشت، ما دوستان و دشمنان خود را بهتر شناختيم و ديديم كه نسبت به ولايت فقيه در دنياي خارج و داخل چقدر حساسيت است. آقاي احمدي نژاد از اول تا حال به لطف خدا از افراد خوبي هستند كه در مورد ولايت فقيه در عمل اين را نشان داده اند.
آقاتهراني ادامه داد: در اتفاقاتي كه در روزهاي گذشته صورت گرفت، دروغ ها و تهمت هاي زيادي زده شده كه بنده از جمله افرادي بوده ام كه علاقه داشتم سوء تفاهم پيش نيايد و مردم خوبمان احساس نكنند كه چيزي پيش آمده كه الحمدلله جناب آقاي احمدي نژاد روز يك شنبه سر كار آمدند و صحبت اولي شان در حمايت از ولايت فقيه و حمايت از حضرت آقا و ولايتمدار بودن جامعه بود.
وي يادآور شد: ديشب جلسه اي بود و آقاي احمدي نژاد اشاره اي داشتند كه به اعتقاد من اگر دنيا بخواهد خودش را از شر استكبار نجات دهد، بايد رو به ولايت فقيه بياورد و اين ولايت فقيه است كه امروز تجلي ولايت اهل بيت در جامعه است.
اين نماينده مجلس كه با فارس گفت وگو كرده افزود: رئيس جمهور تأكيد كرد كه تا آخر جان و عمر نيز از ولايت فقيه دفاع و حراست خواهد كرد، ما افتخار مي كنيم به چنين بينشي كه اينقدر محكم است كه براي ولايت از جان مي گذرد، البته بايد اينچنين باشد.
آقاتهراني درباره ديدار خود با احمدي نژاد نيز گفت: من يكبار ديگر پيش رئيس جمهور آمده بودم كه حال ايشان خوب نبود و براي عيادت ايشان رفتم و روز شنبه نيز با حدود 10 نفر از نمايندگان مجلس به ديدن ايشان رفتيم كه صحبت كنيم و از ايشان بخواهيم سر كار بيايند كه به لطف خدا اين بزرگوار روي ما را زمين نگذاشتند و از اين موضوع خوشحاليم.
رئيس سازمان صداوسيما هم گفت در جلسه ديروز هيئت دولت گزارشي از سوءاستفاده دشمنان از مسائل اخير را به رئيس جمهور ارائه كرده است.
عزت الله ضرغامي كه بعد از ظهر ديروز در حاشيه جلسه هيئت دولت با خبرنگاران گفت وگو مي كرد در خصوص مسائل اخير و وضعيت امروز هيأت دولت گفت: در طول اين مدت شبكه هاي استكباري و دشمنان انقلاب سعي كردند بهره برداري سوء خود را از مسائل داخل كشور انجام دهند كه به تعبير مقام معظم رهبري اين مسائل جزئي بوده و اهميتي ندارد.
وي با بيان اينكه در كشور ما بن بستي وجود ندارد و همه فرآيندهاي اجرايي كشور در قانون اساسي پيش بيني شده است، اظهار داشت: با توجه به جايگاه رفيع مقام معظم رهبري بن بستي در مسائل اجرايي نمي بينيم.
ضرغامي ادامه داد: در طول اين مدت دشمنان تلاش زيادي كردند، عروسي گرفتند و خوشحال بودند كه روزنه اي پيدا كرده و به انقلاب آسيب برسانند كه در فرمايشات رهبر معظم انقلاب در طول اين 2-3 روز به آن اشاره شد.
وي همچنين خاطرنشان كرد: تلاش ما اين بود بخشي از اين فضا را خدمت رئيس جمهور انتقال دهيم، هرچند كه به اعتقاد بنده ايشان از اين مسائل بي اطلاع نبودند.
رئيس سازمان صداوسيما به سخنان رئيس جمهور در جلسه ديروز هيئت دولت اشاره و خاطرنشان كرد: با صحبت روشني كه رئيس جمهور در خصوص صهيونيسم ، استكبار و دشمنان داشت آنها بايد كلاً نااميد باشند از اينكه بتوانند در صفوف مستحكم ملت و در رابطه بين ملت و مسئولان با رهبري رخنه اي ايجاد كرده و از آن استفاده كنند.
ضرغامي در پايان تصريح كرد: مسائل كشور به طور طبيعي پيش مي رود و همه فرآيندهاي اجرايي در قانون اساسي پيش بيني شده است.

منبع: کیهان: 12 اردیبهشت 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
کیهان:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.