شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مربی کره گفت ایران بهترین تیم دنیاست

 

مربی کره گفت ایران بهترین تیم دنیاست/  این افتخار متعلق به مردم ایران است                                                                                                                                       سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: در بالاترین سطح برگزاری مسابقات جهانی ثابت کردیم بهترین تیم تکواندو دنیا هستیم و این را مربی کره جنوبی هم اعتراف کرد. 

رضا مهماندوست بعد از کسب عنوان قهرمانی  جهان به خبرنگار مهر گفت: خدا را شکر می کنم که زحمات چندماهه مجموعه تیم  ملی به بار نشست. در مسابقاتی که بیشترین کشور بیشترین تکواندو کار، بیشتر  قهرمان جهان و المپیک حضور داشتند و مسابقات در بهترین سطح فنی برگزار شد  موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان شدیم.

وی گفت: بعد از چند دوره نایب قهرمانی  متوالی به حق خود در مسابقات جهانی رسیدیم و به عنوان اولین و تنها تیم غیر  از کره جنوبی موفق شدیم قهرمان 19 دوره گذشته را شکست داده و با اختلاف  فاحش قهرمان شویم و ثابت کنیم شایسته ترین ترین برای قهرمانی هستیم.

مهمان دوست در بخش دیگری از سخنان خود  گفت: نکته مهم و بارز این قهرمانی، کنار زدن قهرمان سنتی جهان یعنی کره  جنوبی در خاک این کشور بود. بعد از پایان مسابقات سرمربی تیم ملی تکواندو  کره اعتراف کرد ایران بهترین تیم دنیاست.

وی افزود: برخی‌ها از تمرینات سنگین و  برگزاری رقابت های انتخابی متعدد انتقاد می کردند. در این جا ثابت شد که  اگر قرار است کار بزرگی انجام دهیم باید مطابق با همان کار زحمت بکشیم و  خدا را شکر می کنم که رو سفید شدیم.

وی در مورد انتخاب خودش به عنوان بهترین  مربی دنیا گفت: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی این سومین بار بود  که به عنوان بهترین مربی دنیا انتخاب می شدم. این عنوان هم چیزی نیست جز  تلاش مجموعه فدراسیون، همکارانم در تیم ملی و کلیه ملی پوشان. این افتخار  متعلق به تمامی مربیان زحمتکش تکواندو در تهران است.

مهماندوست در مورد حضور در مسابقات  انتخابی المپیک اضافه کرد: بعد از بازگشت به ایران چند روز استراحت خواهیم  داشت سپس برنامه ریزی خود را برای حضور در انتخابی المپیک اعلام می کنم به  طور قطع چند تکواندو کار که در کلاس المپیک هستند و روند خوبی در چند سال  گذشته داشته اند به اردوی المپیک دعوت می شوند.

بهترین مربی جهان در پایان گفت: کسب این  عنوان قهرمانی را به ملت عزیز ایران هدیه می کنم و امیدوارم که توانسته  باشیم چون گذشته آنها را شاد کنیم از تمامی کسانی که ما را رسیدن به این  عنوان کمک کرده اند بخصوص افلاکی و مغانلو، همکارانم در تیم ملی، مسئولین  فدراسیون و کلیه خبرنگارانی که یار و یاور ما بودند و ما را حمایت کردند  تشکر می قدردانی می کنم.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1306225

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.