شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دادستان تهران: ورزشكار متهم به قتل متواري است‌

 

دادستان تهران: ورزشكار متهم به قتل متواري است‌

عباس  جعفري دولت‌آبادي در حاشيه معارفه معاون امور زنان و اطفال دادسراي تهران  در جمع خبرنگاران اظهار كرد: شب گذشته با بازپرس پرونده تماس داشتم كه وي  گفت دو نفري كه درحال حاضر در بازداشتگاه به سر مي‌برند، قاتلان واقعي  پرونده نيستند؛ متهمان اصلي به نام‌هاي «امير» و «صادق» هستند. البته پدر  اين افراد نيز به اتهام مواد مخدر دستگير شده است.

وي افزود: تحقيقات انجام‌شده حاكي از آن است كه قاتل اصلي متواري است . قتل متوجه يكي از برادران است كه اين فرد تا شب گذشته هنوز خود را معرفي  نكرده است .وي درباره علت بازداشت دو برادر فرد قاتل گفت: براي انجام اقدام تأميني، صرف بازگشت متهم اصلي اين افراد در بازداشت به سر مي‌برند .جعفري دولت‌آبادي در ادامه در مورد بازداشت‌شدگان ديدار دو تيم پرسپوليس  و الاتحاد عربستان گفت: عده‌اي كه در خلال بازي اقدام به شعاردادن  مي‌كردند، آزاد شدند، اما آنهايي كه مواد مخدر به همراه داشته و اقدام به  تخريب كرده بودند، هنوز در بازداشت به سر مي‌برند. آنهايي نيز كه در جريان  اتفاقات منطقه در استاديوم شعار داده بودند نيز آزاد شدند.

 
وقتی قهرمانان پوشالی دست گل به آب می دهند

چهارشنبه، هفتم ارديبهشت،  متأسفانه دو تن از ورزشكاران قويترين مردان براي گرفتن طلب خود به يكي از  شهروندان مراجعه كردند كه اين موضوع ناگهان به درگيري شديد با سلاح سرد  منجر شد. متأسفانه چهار انگشت يكي از افراد درگير، قطع و فرد ديگري نيز با  ضربات ورزشكار معروف مجروح و پس از انتقال به بيمارستان فوت شد. اين رویداد  صحت دارد و گويا، امير قرايي و عليرضا قرايي در اين قتل شريك بودند؛ امير  قرايي، باعث مرگ منجر به قتل شده و عليرضا قرايي نيز وي را همراهي كرده  است...

چهارشنبه، هفتم ارديبهشت، متأسفانه دو تن از ورزشكاران قويترين مردان براي  گرفتن طلب خود به يكي از شهروندان مراجعه كردند كه اين موضوع ناگهان به  درگيري شديد با سلاح سرد منجر شد. متأسفانه چهار انگشت يكي از افراد درگير،  قطع و فرد ديگري نيز با ضربات ورزشكار معروف مجروح و پس از انتقال به  بيمارستان فوت شد. اين رویداد صحت دارد و گويا، امير قرايي و عليرضا قرايي  در اين قتل شريك بودند؛ امير قرايي، باعث مرگ منجر به قتل شده و عليرضا  قرايي نيز وي را همراهي كرده است... .

پس از انتشار خبر درگيري امير  و عليرضا قرايي با دو جوان بر سر مبلغ سه ميليون تومان و قتل يك جوان با  شمشير سامورايي (!) به دست امير قرايي، روح الله داداشي و فرامرز خود نگاه،  پس از اظهار تأسف فراوان، اين قتل را غير عمد خواندند، ولی... .

بنا  بر این گزارش، گویا در سال های گذشته و در رقابت های قوی ترین مردان  ایران، چند گروه از ورزشکاران ـ که ارتباط خانوادگی با یکدیگر داشتد ـ حضور  یافته و هر کدام نیز در دوره‌ای موفق به کسب عنوان نخست شده اند.

در  این نزاع خیابانی که بنا بر اخبار رسیده، بر سر یک اختلاف مالی بوده،  متأسفانه چهار انگشت یکی از افراد درگیر در این نزاع، قطع و فرد دیگر نیز  با ضربات ورزشکار معروف مجروح می شود.

به دنبال این رخداد که در  منطقه جنت‌آباد تهران و بر سر مسايل مالي به وقوع پيوست، مجروحان درگیری به  بیمارستانی در غرب تهران منتقل می شوند، اما تلاش پزشکان بی نتیجه می  ماند.


بنا بر این گزارش، فرامرز خودنگاه، رئيس كميته قويترين  مردان ايران در اين باره گفت: متأسفانه، اين رخداد درست است؛ گويا امير  قرايي و عليرضا قرايي در اين قتل شريك بودند؛ امير قرايي، باعث مرگ منجر به  قتل شده و عليرضا قرايي نيز وي را همراهي كرده است.

گفتنی است، اين  قتل پس از درگيري ميان دو برادر از قويترين مردان و دو جوان ديگر در غرب  تهران ـ منطقه جنت آباد ـ در روز چهارشنبه هفتم ارديبهشت رخ داده است.

اين  گزارش حاكي است، پس از تحقيقات لازم و تكميل پرونده، مراجع قضايي دادرسي  در اين باره را انجام خواهند داد؛ افزون بر اين كه امير قرايي، پس از فوت  اين جوان، خود را به مراجع قضايي معرفي كرده است.

اینها همه در حالی  است که متأسفانه، حاشیه حضور این افراد در مسابقات سال های اخیر کم نبوده  است، به گونه ای که بارها از گوشه و کنار، اخبار دعوای گروهی آنها پیرامون  رقابت های سال های اخیر رسانه ای شده است.

http://www.tabnak.ir/fa/print/162397

 

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.