شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ -  ۹ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

چراغ سبز دوباره ایران به آمریکا

کفاشیا ن : با آمریکا نمی جنگیم بازی می کنیم

چراغ سبز دوباره ایران به آمریکا


رییس فدراسیون فوتبال هر گونه بر خورد تند رییس سازمان تربیت بدنی با خودش  را تکذیب کرد. او در گفت و گوی اختصاصی با تماشا  در مورد اینکه جلسات  فدراسیون فوتبال مانند فدراسیون های دیگر است توضیح داد و اینکه هیچ برخورد  بدی در جلسه صورت نگرفته است .این گفت و گو در حالی انجام گرفت که رسانه  های مختلف از برخورد تند رییس سازمان تربیت بدنی با رییس فدراسیون فوتبال  خبر داده بودند. کفاشیان می گوید که برخورد بدی نبوده و البته قبول ندارد  که انتشار این اخبار نشاندهنده جنگ قدرت در فدراسیون فوتبال است :"نمی دانم  روزنامه ها این چیزها را از کجا می آورند ما جنگ قدرتی در فدراسیون  نداریم" با رییس فدراسیون فوتبال گفت و گویی داشتیم درمورد مسائل روز  فدراسیون فوتبال از حق پخش تلویزیونی لیگ برتر گرفته تا بازی با آمریکا.

باشگاه ها گفته اند که در مورد حق پخش کوتاه نمی آیند ، با صدا وسیما در این مورد به نتیجه ای رسیدید؟
قرارداد حق پخش تلویزونی با صدا وسیما دو بخش است . بخش اول تبلیفات محیطی  است که در مورد آن مشکلی نداریم اما در مورد پخش دوم که حق ورود  صدا وسیما  و پوشش خبری مسابقات فوتبال از جمله باشگاهی امید و پایه و ملی است  به  مشکل خورده ایم . صدا وسیما به همان مبلغ 5 میلیارد سال قبل اعتقاد دارد و  درصدی اضافه تر که واقعا کمترین مبلع در میان تمام حق پخش های منطقه است و  فدراسیون فوتبال به این مبلغ راضی نیست .
رقم موردنظرتان را اعلام رسمی نمی کنید؟
نه ولی واقعا با این رقم مورد نظر صدا وسیما تفاوت فراوانی دارد
دوباره شایعاتی در مورد بازی ایران و آمریکا شنیده می شود ؟
سال قبل قرار بود که با آمریکا بازی دوستانه ای داشته باشیم که کنسل شد اما  بعد از آن دیگر هیچ پیشنهادی از سوی آمریکا برای بازی با ایران داده نشده  است . قرار است در کنگره اخیر فیفا جلسه ای را با رییس فدراسیون فوتبال  آمریکا برگزار کنیم شاید در این جلسه پیشنهاد بدهند. اگر پیشنهاد بدهند  قبول می کنیم.
یعنی ایران مقابل آمریکا بازی می کند؟
بله اگر پیشنهاد بدهند
آقای کفاشیان نمی خواهید قبول کنید که مخالفت هایی برای بازی با آمریکا وجود داشته ؟
نه هیچ مشکلی نبوده نمی خواهیم با آمریکا بجنگیم که می خواهیم بازی کنیم
در آخرین جلسه ای که با رییس سازمان تربیت بدنی داشتید آقای سعیدلو با شما برخورد بدی داشتند؟ این طور نوشته اند.
نمی دانم این چیزها را از کجا می آورند.اصلا برخورد بدی نبوده و این جلسه  اصلا ویژه نبوده .همه فدراسیون ها از این جلسات با رییس سازمان تربیت بدنی  برگزار می کنند . فدراسیون فوتبال به دلیل اهمیتی که برای سازمان دارد چند  جلسه با آقای سعیدلو خواهد داشت.یک جلسه در سازمان داریم با کمیته فنی و  آقای کی روش داریم یک جلسه با کمیته فنی وتوسعه داریم و یک جلسه دیگر هم با  سایر کمیته ها.
به نظر می رسد که کسی از این جلسه خبر را بیرون داده باشد ؟
ما در فدراسیون یک رسم داریم که خبرمحرمانه ای وجود نداشته باشد. این جا  هیچ چیزی بین دو نفر محرمانه وجود ندارد( با خنده).یعنی هر چیزی که من به  یک نفری بگویم محرمانه است فوری  می رود بیرون. ماشاالله این جا همه ارتباط  دارند و همه خبرنگارها هم ارتباطشان خوب شده است

شاید کسی که این اخبار را بیرون می دهد هدفی داشته باشد . این جنگ قدرت را برنده شود؟
نه. نمی دانم این ها را از کجا آورده اند. در فدراسیون اصلا جنگ قدرت وجود  ندارد . ما در فدراسیونی که کار می کنیم هیچ وقت احساس نکردم کسی علیه کسی  باشد.همه به کار خودشان می رسند. زمان انتخابات هم هر کسی که بخواهد در  انتخابات شرکت می کند و این مجمع هست که تشخیص می دهد چه کسی باید شرکت  کند.در مورد مطلبی هم که در روزنامه تماشا چاپ شد باید بگویم که آقای تاج  با من هماهنگ است و تلاش می کند که کارها را جلو ببریم .
بالاخره یک چیزی بوده است آقای کفاشیان نبوده ؟
به نظر من روزنامه تماشا در همان شروع کار باید اخبار را از منابع رسمی  بگیرد و از منابع دروغی و تخیلاتش استفاده نکند. به نظرمن شما باید خودتان  را اصلاح کنید و بچه های خوبی باشید.
آقای شریفی درآخرین مصاحبه شان گفته اند که برکناری ایشان از کمیته انضبطی  با هفته های پایانی لیگ برتر در ارتباط است و برکنار شده اند که یک سری به  کارهایشان برسند.
ببینید وهمان تیمی که در زمان ریاست آقای شریفی در کمیته انضباطی فدراسیون  فوتبال فعالیت می کردند الان هم کمک می کنند و همان افراد کارها را پیش می  برند

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=23612

 

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.